Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Jolanta Kwaśniewska: Piękne urodziny

Jest kobietą aktywną, spełnioną, podziwianą. Nie ukrywa wieku i hucznie obchodziła 60. urodziny. Widzi się też w jeszcze jednej życiowej roli...

To był jeden z najwspanialszych prezentów urodzinowych, jaki Jolanta Kwaśniewska mogła otrzymać od córki. Ola razem z mężem, wokalistą Kubą Badachem, specjalnie na sześćdziesiąte urodziny mamy napisała piosenkę! Wykonał ją oczywiście Kuba - na przyjęciu w warszawskiej restauracji Der Elefant.

"To był piękny i wzruszający moment. Jubilatka wyglądała jak zwykle wspaniale. Aż trudno uwierzyć, że obchodziła okrągłą rocznicę", zachwyca się projektantka Teresa Rosati, która także gościła na uroczystości.

Jolanta Kwaśniewska nie wstydzi się mówić o mijających latach. "Wiek to jest to, co czujemy w sercu. Czuję się młodo, bo jestem pełna sił i zapału, a znam znacznie młodszych ode mnie, którzy są już starcami", wyznała krótko przed urodzinami.

Reklama

Rzeczywiście, witalności, energii oraz charyzmy można prezydentowej pozazdrościć. Przekonali się o tym goście, którzy zjawili się na jej przyjęciu. Restaurację w centrum Warszawy podobno wybrał Aleksander Kwaśniewski, ale cała organizacja spadła na barki Oli, która wywiązała się z zadania śpiewająco!

"Byliśmy z mężem szalenie wzruszeni, kiedy dostaliśmy zaproszenie od prezydenta. Rzeczywiście, można powiedzieć, że było to coś w rodzaju imprezy niespodzianki", mówi nam Agata Młynarska, dziennikarka, która od lat pozostaje w serdecznych relacjach z panią Jolantą. Goście przybywali na miejsce od godziny 20. Część przyjechała tam prosto z teatru, bo pierwszym punktem urodzinowego programu był spektakl "Czas nas uczy pogody " na scenie Palladium, przygotowany przez Och-Teatr. Na przyjęciu bawili się znani biznesmeni (Jan Kulczyk z Dorotą Tomczyk, Ryszard Krauze, Zbigniew Niemczycki z żoną Katarzyną oraz Dorota Soszyńska) i artyści (m.in. Daniel Olbrychski, Irena Santor, Maryla Rodowicz, Hanna Bakuła).  (...)

Jolanta Kwaśniewska wciąż angażuje się w wiele akcji społecznych. Ale choć jest kobietą aktywną i spełnioną, szczęście znajduje przede wszystkim w rodzinie. "Kocham życie rodzinne w pieleszach domowych, wspólne pieczenie ciasta, próbowanie różnych smaków, robienie konfitur. Jestem kobietą domową", wyznała w jednym z wywiadów. Jubilatka nie kryje, że ma jedno wielkie marzenie wciąż do spełnienia.

"Od dłuższego czasu jestem już gotowa na to, żeby zostać babcią. Kiedyś ten moment na pewno nastąpi. Bardzo na niego czekamy", mówiła w wywiadach. Może już za rok właśnie taki prezent otrzyma od ukochanej córki.

Oskar Maya

SHOW 12/2015

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy