Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Rozstała się z mężem

Joanna Krupa i Romain Zago w separacji

Para zdecydowała się na separację, chociaż modelka miała nadzieję, że uda się uratować ten związek. SHOW udało się dotrzeć do kulis tego zaskakującego rozstania.

Wydawało się, że tworzą związek idealny! Tymczasem małżeństwo Joanny Krupy (38) i Romaina Zago (45) przeżywa poważny kryzys. Już od kilku miesięcy ich relacje były bardzo napięte. Teraz para zdecydowała się na separację. Dla wszystkich to wielki szok - zarówno gwiazda, jak i biznesmen zawsze zapewniali o wielkim uczuciu. Tylko SHOW zna kulisy sprawy.

Żyją osobno

W ostatnich miesiącach Joanna przeżywała dramat. Zdała sobie sprawę, że jej związek z Romainem wisi na włosku, a przecież są parą już od 10 lat. Jak udało się nam ustalić, sprawa wygląda jednak naprawdę poważnie. Romain, pochłonięty pracą w swoim klubie nocnym w Miami, oddalił się od Joanny i był coraz rzadszym gościem w ich domu w Los Angeles. Jednocześnie domagał się, aby żona ograniczyła swoje wyjazdy do Polski i spędzała z nim więcej czasu na Florydzie.

Reklama

"Nie mógł zrozumieć jej sentymentu do Polski. Sukces oglądalności ostatniego sezonu »Top Model« przyniósł Joannie nowe kontrakty. Tym samym jej pobyt w Polsce znacznie się przedłużył.

Zago wpadł w szał. Podobno Święta Bożego Narodzenia były dla Joanny koszmarem. Nowy Rok spędzili już osobno", zdradza przyjaciółka pary w rozmowie z SHOW.

Mimo wszystko małżonkowie wierzyli, że uda im się dojść do porozumienia. Od grudnia jednak Joanna i Romain nie pokazywali się nigdzie razem. Właściwie żyli osobno. Krupa od stycznia spędza więcej czasu w Polsce, a wszystko ze względu na jej program w TVN "Misja pies", promujący adopcje psów i zmieniający losy tysięcy czworonogów. Miała nadzieję, że gdy odpoczną od siebie z Romainem, wszystko wróci na stare tory. W końcu przez 10 lat udało im się zbudować udany związek. Życie jednak napisało inny scenariusz. Emocje nie opadły, małżonkowie nie potrafili dojść do porozumienia i w końcu podjęli decyzję o separacji.

"Joanna nie dowierzała w to, co się dzieje. Liczyła, że małżeństwo uda się uratować. Kocha Romaina ponad wszystko, on jednak pozostał nieugięty. W końcu do niej dotarło, że jej małżeństwo staje się historią. Długo ukrywała ten fakt przed ludźmi, o problemach wiedziała tylko jej rodzina i menedżerka", dodaje nasz informator.

Modelka cały czas robi dobrą minę do złej gry, jednak tak naprawdę bardzo przeżywa porzucenie, a złamane serce leczy w domu w Los Angeles. 38. urodziny, które obchodzi 23 kwietnia, będą najsmutniejszymi, jakie dotychczas świętowała. Święta Wielkanocne małżonkowie również spędzili osobno. Krupa skupia się na pracy i czworonożnych przyjaciołach. Z tego nigdy nie zrezygnuje. Niestety, nawet miłość do psów i zaangażowanie w akcje charytatywne stały się punktem zapalnym w relacji z mężem. Romain nie do końca potrafił zrozumieć jej ambicji i skrajnego poświęcenia dla ratowania zwierząt.

Facet musi kochać psy

Wydawało się do tej pory, że Zago wspiera Krupę w jej działaniach. Często zamieszczali wspólne zdjęcia z psami. Modelka mówiła też głośno, że od początku ich małżeństwo to związek na odległość. Ostatnio też zapewniała, że wkrótce planuje się ustatkować i zostać mamą. Jednak w tej kwestii Romain postawił warunek: albo psy, albo dzieci.

"Mam 6 psów, cały czas też mam swoją fundację. Ale nie mogę już mieć więcej psów. Mój mąż mówi, że jak chcę mieć dzieci, to muszę zastopować z psami, bo się nie zmieszczą w domu. Więc na razie koniec z psami. Za to pomagam. Muszę mieć faceta, który kocha i wspiera zwierzęta. W innym przypadku wolałabym być sama", mówiła modelka po koniec roku w wywiadzie dla Plejady.

Krupa zawsze starała się harmonijnie łączyć życie w USA i w Polsce. Nigdy nie przekładała pracy nad miłość do Romaina. Co więcej, zawsze uważała, że o uczucie trzeba walczyć. Jak sama mówi, nie ma jednej recepty na udany związek. Przyznaje też, że czasami po prostu jest ciężko łączyć pracę z rolą idealnej żony, ale trzeba być zdeterminowanym.

"Wszystko zależy od tego, jak bardzo chcesz walczyć o tę drugą osobę. Trzeba też dojść do tego momentu, w którym wiesz, co akceptujesz, a czego nie. Bo nikt nie jest perfekcyjny! Wiadomo, że nie zawsze jest super, ale w żadnym związku tak nie jest. I tak naprawdę nie ma recepty na idealne małżeństwo", mówiła w jednym z wywiadów. "Mamy z Romkiem często związek na odległość, ale to dla nas gra, bo nie ma między nami zazdrości. A to jest najważniejsze! Nie znam sytuacji innych, ale my mamy superrelację, dlatego że dobrze siebie znamy", dodawała.

Ślub jak z bajki

Faktycznie, ich związek wydawał się bardzo udany. Znają się przecież od 10 lat. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Poznali się w klubie Romaina w Miami w 2007 roku. Dwa lata później na palcu Joasi błyszczał piękny i bardzo drogi pierścionek zaręczynowy... "Kocham Romaina. Jest jedynym mężczyzną, z którym mogłabym mieć dzieci, stworzyć rodzinę. Romek sprawił, że uwierzyłam w miłość", mówiła modelka kilka lat temu.

W 2013 roku wyprawili bajkowy ślub. Mówiła o nim nie tylko cała Polska, ale również Ameryka, bo ceremonia była pokazana też w jednym z odcinków amerykańskiego reality show "The Real Housewives of Miami", w którym występowała modelka. Ślub rzeczywiście był imponujący, wszak kosztował ponad milion dolarów. Krupa wyglądała pięknie i wierzyła, że to będzie miłość na całe życie. Sprawy ułożyły się jednak inaczej.

Magdalena Makuch

SHOW 8/2017


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy