Reklama
SHOW - magazyn o gwiazdach

Walczą razem

Ta wiadomość spadła na nich jak grom z jasnego nieba. Na początku sierpnia dowiedzieli się, że Nergal jest poważnie chory. Muzyk nie poddaje się. Wspiera go narzeczona.

Na początku podejrzewano, że to tylko wirus. Że dopadł Adama Nergala Darskiego (33) na wakacjach, które spędził z Dodą (26) w Grecji. Muzyk czuł się źle, a mimo to 1 sierpnia zagrał ze swoim zespołem koncert w Bolkowie. Dał z siebie wszystko, ale po zejściu ze sceny zasłabł.

Kolejne dni spędził w gdańskim mieszkaniu pod opieką Dody. W końcu za namową najbliższych udał się do lekarza. Zlecono mu serię badań. 5 sierpnia trafił do Kliniki Hematologii i Transplantologii AM w Gdańsku. Kilka dni później informacja o złym stanie zdrowia Nergala przeciekła do prasy. Adam od razu zareagował.

Reklama

"Nie mogę dłużej ukrywać faktu, że jestem poważnie chory i czeka mnie wieloetapowe leczenie, które może potrwać nawet do kilku miesięcy. Tym samym odwołujemy planowaną na wrzesień i październik trasę po Rosji i krajach bałtyckich oraz listopadowy tour po USA" - napisał w oświadczeniu na swojej stronie internetowej.

Joanna Łazarz

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Czytaj więcej w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 16 sierpnia.

Show
Dowiedz się więcej na temat: Nergal | choroby | białaczka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama