Reklama

Co umieścić w kalendarzu adwentowym?

Kalendarz adwentowy to wyjątkowy prezent nie tylko dla najmłodszych. Zazwyczaj są w nim czekoladki, jednak coraz częściej umieszcza się małe prezenty, które po kolei się odpakowuje każdego dnia. Znajduje się w nim 24 zazwyczaj niewielkie prezenty. Co można w nich umieścić?

Świeczka zapachowa

Świeczka świąteczna o zapachu cynamonu, jabłka lub wanilii to idealny upominek, który można umieścić w kalendarzu adwentowym. Umili ona każdy wieczór poprzedzający Boże Narodzenie, a także sprawdzi się na stole wigilijnym.

Rozgrzewająca herbata

Rozgrzewająca herbata to coś, co sprawdzi się dla każdego. Ciężko wyobrazić sobie wieczór bez gorącego napoju, który wprawi nas w świąteczny nastrój, dlatego jest to idealny prezent w kalendarzu adwentowym.

Przekąska

Pierniczki korzenne lub inne ciasteczka będą świetnym upominkiem, który umili zimowy wieczór. Można dostać je w sklepie lub upiec własnoręcznie.

Reklama

Skarpetki

Skarpetki świąteczne to rozwiązanie dla każdego. Umieszczone w kalendarzu adwentowym sprawią wiele radości nie tylko dzieciom. Świetnie sprawdzą się w trakcie oglądania filmów lub czytania książki.

Pomadka

Balsam do ust lub pomadka nawilżająca idealnie sprawdzi się na mroźne, zimowe dni. Ochroni je przed zimnem i zapobiegnie pękaniu.

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy