Reklama

Fryzury na wigilię i święta Bożego Narodzenia 2021: Idealne upięcia

Boże Narodzenie to czas rodzinnych spotkań i uroczystych kolacji. Każda z nas chce wówczas atrakcyjnie i elegancko wyglądać. Jednym z ważnych elementów całej stylizacji są piękne włosy. Jakie fryzury na wigilię i święta Bożego Narodzenia 2021 wybrać? Jakie upięcia będą najmodniejszy w tym roku?

Eleganckie koki tuż nad szyją

Doskonałe fryzury na wigilię i święta Bożego Narodzenia 2021 to wszelkiego rodzaju koki tuż nad szyją. Tego rodzaju upięcia można ozdobić elegancką spinką, orientalną szpilką do włosów czy modnymi ostatnio apaszkami w kolorze kreacji. Kok na tegoroczne Święta powinien być schludny i precyzyjnie ułożony. Na tę okazję lepiej zrezygnować z niesfornych koczków. Nadal modne będą też uczesania łączące warkocze i koki.

Warkocze nadal w modzie

Eleganckimi fryzurami na wigilię i święta Bożego Narodzenia 2021 będą także warkocze. Ten rodzaj uczesania cieszy się niezmienną popularnością już od kilku lat. Ciekawym i modnym dodatkiem będzie wplecenie w warkocz jednokolorowej apaszki, która zastąpi jedno z pasm włosów. Jaki warkocz wybrać w 2021? Możliwości jest wiele od tradycyjnie splecionych włosów, przez francuzy, aż po kłosy. Warto pamiętać, że w modzie są luźne warkocze, wiec warto nieco poluzować sploty, co doda fryzurze objętości.

Reklama

Wariacja na temat końskiego ogona

Kolejnym ciekawym i eleganckim pomysłem na fryzury na wigilię i święta Bożego Narodzenia 2021 są końskie ogony. Kucyk ma też tę zaletę, że jest łatwy w wykonaniu. Aby nieco go urozmaicić, można podczas tworzenia fryzury pozostawić luźne pasmo, które następnie spleciemy w warkocz lub dokładnie rozczesane owiniemy wokół gumki. Pięknie prezentuje się także koński ogon w połączeniu z delikatnymi ozdobami. 

Włosy nie całkiem rozpuszczone

Idealne fryzury na wigilię i święta Bożego Narodzenia 2021 to także wszelkiego rodzaju pomysły, które zakładają upięcie pasm otaczających twarz. Natomiast włosy z tyłu głowy powinny swobodnie opadać na szyję i plecy. Do mody wracają loki i fale, co warto wziąć pod uwagę, tworząc taką fryzurę.

***

Najgorsze fryzury dla pań po 50-tce. Bezlitośnie postarzają

Jak dodać włosom objętości?

Zaskakujące metody kręcenia włosów. Czy działają?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: włosy | modne fryzury | modne fryzury 2021

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy