Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Weźmie ślub przed kamerami!

To będzie prawdziwy hit! Joanna wyjdzie za mąż na planie programu! Nie, nie "Top Model"! Celebrytka będzie miała własne reality show!

Na to nie odważyła się jeszcze żadna polska gwiazda. Szykuje się prawdziwa rewolucja obyczajowa! A wszystko to dzięki Joannie Krupie (32), która rozsmakowała się w popularności do tego stopnia, że postanowiła podzielić się ze światem najbardziej intymną chwilą swojego życia. Modelka powie sakramentalne „tak” w obecności kamer, na oczach widzów własnego reality show!

W sierpniu 2009 roku Joanna zaręczyła się z Romainem Zago. Marzenia o bajkowej ceremonii w romantycznej scenerii snują podobno wspólnie od dawna. Chcieliby, aby ślub odbył się w malowniczej miejscowości Positano we Włoszech. Oboje są katolikami i małżeńską przysięgę najchętniej złożyliby w maleńkiej kapliczce położonej na szczycie wzgórza.

Reklama

Początkowo planowali kameralne święto z udziałem najbliższej rodziny i przyjaciół. Ale wygląda na to, że ceremonii będą się przyglądać miliony ludzi! Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już wkrótce w amerykańskiej stacji telewizyjnej E! ruszy reality show z udziałem Joanny. „The Krupa Sisters” („Siostry Krupówny”) będzie poświęcony życiu jej i jej siostry Marty (25). Kamera będzie towarzyszyć dziewczynom w domu, w pracy, podczas imprez i spotkań ze znajomymi, w Miami i Los Angeles.

Widzowie zobaczą, jak mieszka Joanna, jak spędza dzień i z jakimi problemami się boryka. Na ekranie ma być wszystko: szczęście, łzy, namiętność, drogie samochody i zapierające dech w piersiach krajobrazy. Ponoć pilotażowy odcinek tak bardzo spodobał się producentom, że natychmiast nakręcono cztery kolejne.

Więcej znajdziesz w najnowszym numerze magazynu SHOW - już w sprzedaży!

Show
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy