Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Kochanie, dlaczego nie chcesz się żenić?

Mają wszystko: sławę, pieniądze i piękną kobietę u boku. Niejednokrotnie - nawet dzieci! A jednak wciąż zwlekają ze sformalizowaniem związku. Dlaczego sławni amanci nie oświadczają się swoim partnerkom?

Hollywoodzcy specjaliści od psychologii twierdzą, że powodów może być kilka: po pierwsze presja, której poddawani są żyjący na świeczniku gwiazdorzy. Na oświadczyny naciskają przecież nie tylko zakochane partnerki, ale i tysiące fanów oraz, oczywiście, wszędobylskie media. Trudno w takiej sytuacji o poryw romantyzmu...

Podobno wielu gwiazdorów obawia się również, że formalizując związek ze swoją dziewczyną, stracą bezpowrotnie powodzenie u fanek. A przecież uwielbienie dziewcząt jest jedną z głównych sił napędowych ich karier!

Jest jeszcze jeden, niebagatelny powód, dla którego sławni panowie obawiają się wejść w związek małżeński – wspólnota majątkowa. Cóż, analizując milionowe honoraria najsłynniejszych aktorów, musimy przyznać, że i ta opcja jest prawdopodobna. Jeśli wieczni kawalerowie mieliby mieć patrona, byłby nim z pewnością George Clooney. Jego wymówka jednak jest chyba najmniej wiarygodna... Nie żenić się z powodu zakładu?!

Reklama

Słowo honoru kawalera

Kilka lat temu George Clooney (49) założył się z Nicole Kidman, że nie ożeni się przed 40. rokiem życia. Gdy poznał śliczną Elisabette Canalis (32), zamiast się oświadczyć... podwoił stawkę zakładu.

Nie ma czasu na ślub

Borys Szyc (32) wspomina, że swoją ukochaną poznał, gdy miał trzy lata! "To przeznaczenie", cieszy się aktor. Ale pytany o małżeństwo, traci entuzjazm - obecnie jest jednym z najbardziej zapracowanych aktorów. Biegając z planu na plan, nie ma czasu na oświadczyny. A Kaja Śródka (26) czeka...

Ja się boję

Anna Kurnikova (29) to twarda kobieta. Gdy trzeba, potrafi pokazać pazurki. Po kłótni z narzeczonym Enrique Iglesiasem (31) rozwścieczona tenisistka wyrzuciła go z jego własnego domu! Znajomi artysty żartują, że to właśnie porywczość Anny powstrzymuje Enrique przed oświadczynami.

To nie dla mnie

"W małżeństwie jest coś przerażającego", mówi Johnny Depp (47). "Dobrze nam się żyje bez papierka, wiec po co to zmieniać?", dodaje jego partnerka Vanessa Paradis (38).

Najpierw geje...

"Weźmiemy ślub, gdy pary homoseksualne też będą mogły się pobierać", zadeklarował kiedyś Brad Pitt (47). Kilka miesięcy temu Angelina Jolie (35) przedstawiła inną teorię: "Pobierzemy się, jeśli poproszą nas o to dzieci". Brad to przemilczał...

Justyna Kasprzak

SHOW 23/2010

Show
Dowiedz się więcej na temat: małżeństwa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy