Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Mamą być...

Postawiły na karierę, pieniądze, sławę. Rodzina, dziecko? Później! Teraz bardzo tego żałują.

Cameron Diaz, Renée Zellweger, Jennifer Aniston i wiele innych hollywoodzkich gwiazd coraz częściej przyznają, że bardzo chciałyby mieć dziecko. Są tuż po czterdziestce lub właśnie do niej dobiegają i czują, że to ostatni moment, by podjąć decyzję o byciu mamą.

Temat nie jest już tabu. Na odważne zwierzenia zdecydowała się ostatnio Katarzyna Skrzynecka. Zdradziła, że ma problemy z utrzymaniem ciąży, a największym jej marzeniem jest urodzenie dziecka. Marek Kościkiewicz i jego żona decydując się na adopcję, bardzo przyczynili się do jej promowania w Polsce.

Reklama

Nawrócona na macierzyństwo

"Posiadanie dzieci zmienia wszystko, a ja kocham swoje życie. Łatwiej dać dziecku życie niż miłość", powtarzała nieraz Cameron Diaz (37). Dziś jednak twierdzi, że przeraża ją głośne tykanie biologicznego zegara.

Wybuchowa mama?

Nie mogłam mieć dzieci. Teraz przeszłam skomplikowany zabieg chirurgiczny. Wierzę, że uda mi

się założyć rodzinę", mówiła dwa lata temu Naomi Campbell (40). Modelka, która w przeszłości często zmieniała partnerów, od dwóch lat spotyka się z rosyjskim milionerem Vladimirem Doroninem. Dla niego przeprowadziła się nawet do Moskwy. Czy dziecko pomoże modelce poskromić wybuchową naturę?

Więcej informacji znajdziesz w najnowszym numerze magazynu o gwiazdach "SHOW"

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! W sprzedaży od 5 lipca.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje