Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Prawdziwa miłość

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Koniec tajemnic i niedomówień! Małgosia przedstawiła Radka rodzinie. Tak poważnej relacji piłkarz nie miał od czasu rozwodu z Dodą. A „Perfekcyjna Pani Domu” jest do niej bardzo podobna...

"Życzę Radkowi, by mu się wszystko dobrze ułożyło", powiedziała SHOW Dorota Rabczewska (29), kiedy wyszło na jaw, że związek jej byłego męża Radka Majdana (41) i Małgosi Rozenek (35) to coś poważnego.

Jeszcze kilka tygodni temu wszyscy myśleli, że to przelotny romans, który szybko się skończy. Jednak zdjęcia, które właśnie publikujemy, nie pozostawiają wątpliwości: relacja "Perfekcyjnej Pani" i piłkarza jest poważna. W Nowy Rok Małgosia zaprosiła nowego partnera na rodzinny spacer ze swoimi synami, siedmioletnim Stasiem i czteroletnim Tadziem oraz rodzicami. Rodzina udała się na Krakowskie Przedmieście w Warszawie.

Reklama

Wszystkim wiele radości sprawiło oglądanie pięknych świątecznych dekoracji na ulicach. Dało się też zauważyć, że Radosław, choć sam nie ma dzieci, doskonale dogaduje się z synami Małgosi. Kiedy bolą nóżki, nosi ich na barana. Czy można wyobrazić sobie rodzinny spacer w lepszej atmosferze?

Małgosia w wywiadach wiele razy podkreślała, że rodzina jest dla niej istotna. Nic dziwnego, że gdy relacja z Radkiem stała się poważna, przedstawiła go rodzicom. Znajomi pary mówią jednogłośnie: "Małgosia i Radek są w sobie zakochani!".

Jak Radek zdołał przekonać do siebie Małgosię, która na początku traktowała go z dystansem i godziła się jedynie na ukradkowe, niezobowiązujące randki? Uporem i stanowczością! Majdan dobrze wiedział, że przyjaciele i doradcy gwiazdy przestrzegają ją przed tą znajomością. Przekonują, że facet o opinii kobieciarza i blaknącej gwiazdy może zaszkodzić jej karierze.

Ale piłkarz nie miał zamiaru się tym zrażać. Najpierw zdobył od znajomych numer telefonu do Małgosi, potem zapraszał ją do restauracji na romantyczne randki. I cierpliwie czekał, aż gwiazda zdecyduje, czy zaangażować się bardziej.

Rozenek najwyraźniej przymknęła oko na kilka przywar Majdana. Na przykład na to, że przez ostatnie kilka lat piłkarz spotykał się z wieloma kobietami. Kilka z nich to gwiazdki balansujące na granicy kiczu lub o kontrowersyjnym wizerunku: aktorka Anna Prus, Anna Samusionek, pozująca do erotycznych zdjęć modelka Dasza Astafjewa.

Po zakończeniu kariery piłkarskiej próbował swoich sił w różnych zawodach - był rzecznikiem prasowym klubu Polonia, komentatorem sportowym, modelem, reklamował męskie kosmetyki, prezerwatywy, jest "ambasadorem" kolekcji męskich ubrań. Gra nawet w rockowym zespole, wydał autobiografię i założył studio tatuażu! Zasłynął też hucznymi imprezami (jedna z nich, w Mielnie, skończyła się na komendzie policji) oraz upodobaniem do dziwacznych strojów: kolorowych koszul, biżuterii i niezwykłych butów z bardzo długimi czubami...

Do historii polskiego show-biznesu przeszła zaś jego wojna z byłą żoną Dodą. Inwektywom i wzajemnym oskarżeniom nie było końca. Dlaczego? Bo to chyba najbardziej namiętny i burzliwy związek w jego życiu.

Wiele jednak wskazuje na to, że Małgosia Rozenek ma szansę być pierwszą naprawdę ważną dla piłkarza partnerką od czasów Dody. Wbrew pozorom Dorota i Małgosia mają ze sobą wiele wspólnego. Można powiedzieć, że "Perfekcyjna Pani Domu" pod wieloma względami może przypominać Majdanowi byłą żonę! I nie chodzi tu tylko o podobieństwo wizualne - obie są superzgrabnymi, emanującymi seksapilem blondynkami.

Rozenek i Rabczewska wydają się być kobietami z dwóch różnych światów - Małgosia jest wykształcona, wychowała się w warszawskiej inteligenckiej rodzinie. Doda, choć również bystra, błyskotliwa i obdarzona ciętym językiem, nigdy nie miała naukowych ambicji - ma maturę. Za to obie cechuje temperament, ekstrawertyczny charakter i zamiłowanie do tego, by zawsze błyszczeć w towarzystwie. To nie wszystko! I dla Małgosi, i dla Doroty niezwykle ważna jest rodzina. Obie są ogromnie przywiązane do swoich ojców - prawdziwe "córeczki tatusiów". Bywa, że stają publicznie w ich obronie.

Rozenek udzieliła nawet ostatnio wywiadu, w którym po raz pierwszy wypowiedziała się o polityce i broniła swojego ojca, działacza PiS. "Najlepszy ojciec na świecie", powiedziała tygodnikowi "Wprost". Piosenkarka zaś stawała w obronie swojego ojca, gdy wokół niego wybuchł skandal obyczajowy. Pawłowi Rabczewskiemu zarzucono, że nie zajmuje się córką z pozamałżeńskiego związku. Doda broniła go jak lwica, obrzucając epitetami przyrodnią siostrę! "Mój tata jest wspaniałym sportowcem, wartościowym człowiekiem i świetnym ojcem", zapewniała.

Wokalistka ma na swoim koncie niejeden skandal i kontrowersyjną wypowiedź. Wizerunek Małgosi kreowany jest jako spokojny, stonowany, stateczny. Ale i jej nie udało się uniknąć skandalu - jeszcze niedawno łączono jej nazwisko ze znanym, żonatym dziennikarzem. Wcześniej w jej życiu, podobnie jak u Doroty, nie brakowało miłosnych zakrętów. "Perfekcyjna" była już dwukrotnie mężatką (pierwszy raz na studiach, drugi z aktorem i prezenterem Jackiem Rozenkiem).

Zarówno Doda jak i Małgosia przeszły przed laty spektakularną metamorfozę. Rozenek nie zawsze była królową stylu, choć dzisiaj zachwyca eleganckimi stylizacjami na każdej imprezie. Zdarzało jej się "przesadzić z solarium" lub nosić mało eleganckie platynowe pasemka. Wszyscy pamiętamy Dodę sprzed lat i jej stylizacje na "królową disco".

Psychologowie mówią, że mężczyźni mają skłonność do tego, by wybierać podobne partnerki. Wiemy też, że Radek, gdy naprawdę się zakocha, jest prawdziwym romantykiem. "Potrafi sprawić, że kobieta czuje się jak królewna", mówi nam jedna z byłych sympatii. Oby tylko sportowiec nigdy nie poróżnił się z Małgosią tak, jak z Dodą...

Iwona Czarnyszewicz

SHOW 2/2014

Show
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Majdan | Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy