Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Dobrze dobrane

Jakie kozaki wybrać? Wiele zależy od tego, czy w twojej garderobie dominują spódnice czy spodnie. Podpowiadamy, które modele do nich pasują.

Wygodne oficerki

Powstały z myślą o jeździe konnej, więc najlepiej wyglądają ze spodniami o kroju bryczesów lub obcisłych rurek. Pasują też do szerokich spódnic przed kolano lub do połowy łydki oraz do długości mini.

Oficerki powinny być proste, ładnie wyprofilowane, z wysokogatunkowej skóry i - co ważne - sięgać nieco przed kolano (1 cm, maksymalnie 2).

Niestety, panie o umięśnionych, szerszych łydkach nie będą w nich wyglądać najlepiej.

Kobiece, na słupku

Podobnie jak oficerki, tworzą atrakcyjny duet z wąskimi spodniami, ale również z szeroką, trapezową spódnicą, sięgającą tuż przed kolano lub niewiele za nie. Lubią też sukienki mini.

Reklama

Warunek: tak jak w przypadku oficerek, nie mogą być ani za krótkie, ani też nachodzić na kolano.

Buty z szeroką, ale krótszą cholewką noś również w zestawie z rurkami.

Seksownie obcisłe

Kozaki na obcasach z dopasowaną cholewką pasują do szerokich spódnic, sięgających za kolano i dalej aż za łydkę (długość 7/8). Ten krój "obciąża" dół sylwetki i dlatego wymaga butów podkreślających smukłość kostek.

Kozaki o takim fasonie dobrze wyglądają też do ołówkowej spódnicy za kolano, ale nie noś ich do spodni. Nawet do bardzo wąskich rurek!

SHOW 24/2016

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy