Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Grafika użytkowa

Nie można od nich oderwać oczu! Ale to nie wszystko – sukienki inspirowane trójwymiarową geometrią, wzornictwem lat 60. i optycznymi trikami mistrzowsko maskują mankamenty figury.

Elizabeth Banks (40)

wybrała czarno-niebieską sukienkę Davida Komy. Deseń przypominający pochylone znaki zapytania został uszyty z połyskujących podłużnych koralików. Ich blask rozprasza uwagę, więc duży wzór nie zniekształca sylwetki. Dodatkowy plus za lekkie ażurowe buty Jimmy’ego Choo.

Lupita Nyong’o (31)

zdecydowała się na jedwabną sukienkę Petera Pilotto, która wygląda jak trzy oddzielne części garderoby: spódnica, top i narzutka. Każda z nich ma inny wzór, mimo to doskonale ze sobą współgrają. Bogactwo printów aktorka uspokoiła klasycznymi szpilkami w jasnym kolorze.

Dominika Kulczyk (36)

wie, w czym jej do twarzy. Sukienka Antonio Berardiego w trójwymiarowe bryły podkreśla jej szczupłą i zgrabną sylwetkę, a zakładki po bokach dodatkowo rzeźbią biodra. Duży męski zegarek i botki bez palców wprowadzają luz i nadają lekko rockowy charakter.

Reklama

Paulina Sykut -Jeżyna (33)

kocha komplety. Ten marki Nife zarówno krojem, jak i printem wpisuje się w geometryczny trend. Prezenterka postawiła na neutralne dodatki. Przezroczysta torebka i szpilki w kolorze, który powtarza się na ubraniu, są dyskretne, ale skutecznie podkręcają stylizację.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy