Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Pierwsza odsłona

Mimo kalendarzowej zimy brak mrozu zachęcił polskie gwiazdy do odsłaniania ciała. Zrobiło się jeszcze bardziej gorąco! Kto zdał pierwszy w tym roku egzamin z mody?

Trafy

Godna złota

Ada Fijał (35) udowodniła, że można w piękny sposób wyeksponować plecy. Mini od Tomasza Ossolińskiego w kolorze starego złota świetnie gra z gładkimi dodatkami: szpilkami z Zary i puzderkiem z Mango. 

Kryształem obsypana

Małgorzata Kożuchowska (40) kocha proste rozwiązania. W tej stylizacji najważniejsze są proporcje i faktura tkaniny. Sukienka ozdobiona kryształami Swarovskiego doskonale prezentuje się w zestawieniu z klasycznymi kozakami.

Reklama

Francja elegancja

Małgorzata Socha (31) idealnie zestawia kolory. A w przypadku fioletowego, granatowego i czarnego nie jest to proste. Perfekcyjny efekt to także zasługa tkanin świetnej jakości.

Gafy


Gdzie jest halka?

Agnieszka Włodarczyk (31) zapomniała, że czasem warto pokazać mniej, by być zmysłową i uwodzicielską. Warto także odcinać metki z przezroczystych kreacji. Inaczej szpecą, tumanią i straszą... 

Na Juranda ze Spychowa

Paulina Przybysz (26) robi wszystko, by razić. Workosukienka nie tylko ma nietwarzowy kolor, ale także nie przypomina ubrania. Przypomina wór pokutny bohatera "Krzyżaków". Szkoda, że ubrała się w to tak piękna dziewczyna.


SHOW 1/2012


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje