Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

W morskiej toni

Głęboka tonacja wzburzonego morza efektownie prezentuje się na tle czerwonego dywanu. Kolory te pięknie podkreślają też kunszt kroju. Gwiazdy to wiedzą! Dlatego zamiast czerni wybierają odcienie granatu.

Marta Żmuda Trzebiatowska (27) doskonale prezentuje się w kreacjach o nowoczesnym kroju. Suknia La Manii umożliwia pokazanie zalet sylwetki, ale nie jest ostentacyjna. To właścicielka decyduje, czy pokazywać nogi i jak głęboki ma być dekolt.

Berenice Bejo (35) na rozdanie Złotych Globów wybrała typową suknię galową (Gucci). Gorsetowa góra i rozkloszowany dół to fason idealny na śluby i premiery. Kolor kreacji sam w sobie jest ozdobą. Dekoracyjna jest tylko torebka (Swarovski). I wystarczy!
Ariel Winter (14) miała trudne zadanie: jak ubrać się na imprezę rangi Złotych Globów, nie wyglądając infantylnie ani nie postarzając się. Wybrała kreację Dolce&Gabbana. Fason nawiązuje do sukien maturalnych z lat 50., a dzięki kolorowi przypomina strój bajkowej wróżki.
Madeleine Stowe (53) udowadnia, że to nie wiek decyduje o atrakcyjności kobiety. Na wręczaniu Złotych Globów olśniła suknią z głębokim dekoltem o kroju bieliźnianego gorsetu. Sława Very Wang jako mistrzyni świata w sukniach imprezowych jest w pełni zasłużona.

SHOW 4/2012


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje