Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Kształt idealny

Pociągła twarz, subtelny podbródek, wypukłe kości policzkowe. Jeśli nie obdarzyła cię nimi natura, sięgnij po bronzer. Odpowiednim makijażem wyrzeźbisz twarz.

Łagodzenie trójkąta

Aneta Kręglicka (52) ma twarz dość pociągłą, ale szeroką w centralnej części. Aby nieco zmiękczyć "diamentowe" rysy, nałóż bronzer pionowo od skroni do żuchwy, delikatnie kierując się ku kącikom ust.

Dla równowagi warto też sięgnąć po rozświetlacz w pędzelku i nałożyć go na centralną część twarzy: między brwi, na grzbiet nosa i środek brody.

Wysubtelnianie kwadratu

Jeśli jak Maria Sadowska (41) masz mocną żuchwę, bronzer pomoże to ukryć. Zaaplikuj go od wysokości ucha, wzdłuż krawędzi twarzy, aż do podbródka.

Delikatnie przeciągnij go także na kości policzkowe, żeby wysmuklić buzię. Rozświetlacz nałóż na środkową część twarzy oraz nad kości policzkowe.

Reklama

Dokładnie rozetrzyj kosmetyki.

Uwypuklanie owalu

Smukłe, podłużne twarze często wyglądają na nieco płaskie. Dlatego skorzystaj z triku Kamili Szczawińskiej (32).

Pudrem brązującym muśnij kości policzkowe oraz skronie - to nieco wyostrzy rysy, ale przy owalnych twarzach jest to wskazane.

Odrobina rozświetlacza pod oczami, na czole, brodzie i nosie da dodatkowy efekt 3D.

Wysmuklanie koła

Anna Jurksztowicz (53) sprytnie kamufluje swoją okrągłą twarz. Jeśli masz taki sam typ urody jak piosenkarka, nakładaj bronzer pod kości policzkowe oraz na linię żuchwy.

Środkową część twarzy muśnij rozświetlaczem w pudrze.

Pamiętaj, że bronzer powinien być najwyżej dwa tony ciemniejszy od naturalnego odcienia skóry.

SHOW 13/2017

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy