Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

To był ślub!

Ceremonia zaślubin to wyzwanie dla pary młodej i ich gości. Chodzi o to, by wyglądać elegancko i nie robić konkurencji głównym bohaterom. Eksperci oceniają, kogo poniosła fantazja na ślubie Oli Kwaśniewskiej.

Czar lat 20. - 10/10

Pierre Afrim: - Strzał w dziesiątkę! Fryzjer, który układał fale Edyty Herbuś (31), wiedział, co robi. Uczesanie, które przypomina te sprzed blisko stu lat, wydobyło całe piękno delikatnej urody aktorki i tancerki. To opcja idealna na wesele - skromna, a zarazem z wielką klasą!

Marcin Brzeziński: - Edyta jest mistrzynią dobrych proporcji w wizerunku. Efektownej fryzurze i dekoracyjnym kolczykom nie zafundowała konkurencji dekoltem. Brawo!

Dziewczęca czy kobieca? - 9/10

PA: - Ślubna fryzura Aleksadnry Kwaśniewskiej (31) to klasyczny, prosty kok. Fryzjer pokazał światu cały blask urody Oli. Małe "ale"... Taka fryzura odbiera pannie młodej jej dziewczęcy wdzięk.

Reklama

MB: - Fryzura w stylu "dyplomatycznym", ale kryształowe kolczyki bardziej rockowe. Na ślubie raczej sprawdza się konsekwencja!

Czysta prostota - 9/10

PA: - Joanna Przetakiewicz (45) zazwyczaj nie upina swoich pięknych włosów. Na ślub także wybrała uczesanie proste i pozornie nonszalanckie, ale adekwatne do okazji. Doradzałbym jednak bardziej strojną wersję.

MB: - A mnie bardzo podoba się stroik-kapelusz. Jest jednak tak efektowny, że odwraca uwagę od panny młodej!

Wiatr we włosach - 7/10

PA: Asymetryczne fryzury rzadko bywają twarzowe. Bezpieczniej jest wybierać upięcia symetryczne. Dorota Szelągowska (32) dodała jeszcze wstążkę. To zbyt wiele. Weselny gość to nie prezent z kokardką.

MB: Widać tu fascynację stylem Marilyn Monroe i modą lat 80. Ale trzeba umieć wybierać!

Nie ta okazja - 6/10

PA: Stylistka powinna wiedzieć, jak się ubrać i uczesać na tak szczególną okazję. Nie każde modne upięcie jest odpowiednie na wesele. Zofia Ślotała (26) potraktowała ślub jak pokaz trendów fryzjerskich.

MB: Dobrze ubrany jest ten, kto jest ubrany odpowiednio do okazji. Nawet wielbicielka ekstrawagancji powinna na ślub wybrać bardziej klasyczną stylizację.

Za dużo na głowie! - 5/10

PA: Patrząc na Jolantę Kwaśniewską (57), zadaję sobie pytanie: kto tu bierze ślub? Matka panny młodej odgrywała tego dnia ważną rolę, ale przesadziła ze strojnością nakrycia głowy. Niepotrzebna była też woalka.

MB: To była uroczystość w tradycyjnym stylu. A przy takim założeniu, każda z kobiet obecnych na uroczystości nie powinna robić pannie młodej konkurencji.

Kapelusz-postrach - 4/10

PA: Miękkie fale pasują do typu urody Natalii Kukulskiej (36). Natomiast do tego uczesania zdecydowanie nie pasuje kapelusik. Jeśli piosenkarka chciała koniecznie go założyć, należało włosy gładko upiąć.

MB: Nakrycie głowy w kolorze podobnym do odcienia włosów to nie jest dobry pomysł. Twarz wydaje się przez to blada.


Pierre Afrim - fryzjer i właściciel salonu MIOstudio

Marcin Brzeziński stylista SHOW

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje