Reklama

Reklama

Dekoracje świąteczne, których nie może zabraknąć w twoim domu

Święta to magiczny czas, dlatego wiele z nas dekoruje choinkę, mieszkanie oraz ogród. Dziś przedstawiamy kilka świątecznych dodatków.

Poduszki to nieodłączny element każdej sypialni czy salonu. Proponujemy czerwone z motywem świątecznym. Taki element wystroju sprawi, że nabierze on świątecznego klimatu.

Światełka na oknie prezentują się rewelacyjnie i są widoczne nie tylko dla nas! Taka ozdoba sprawi, że pokój stanie się dużo bardziej przytulny, a w dodatku oświetli i nada świątecznego nastroju. Taki element można zastąpić sztucznym śniegiem, który również prezentuje się wyjątkowo.

Amerykanie są mistrzami w dekorowaniu domów, ale w Polsce coraz więcej osób decyduje się na światełka i inne dekoracje. Nie da się ukryć, że są one bardzo kosztowne, dlatego warto zastanowić się wcześniej nad zakupem tego rodzaju akcesoriów.

Reklama

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem kominka, to idealnym pomysłem jest jego przyozdobienie. Można to zrobić w bardzo prosty sposób. Możesz wykorzystać choinkowe łańcuchy, kokardy, a nawet bombki choinkowe i skarpety świąteczne. Efekt jest niesamowity.

Świece to dodatek, którego nie powinno zabraknąć na żadnym, wigilijnym stole. Można je wykorzystać w różny sposób np. w  formie lampionu.

Ostatni i nieodłączny element każdego domu to oczywiście choinka. Tu nie trzeba pisać zbyt wiele... Wszystko zależy od waszej wyobraźni!

 Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy