Reklama

Reklama

10 typów kobiet z Tindera

Dzięki uprzejmości mojego dobrego znajomego oraz opinii przyjaciół, udało mi się wyróżnić kilka typów kobiet korzystających z aplikacji randkowych. Natrafiliście już na któreś z nich?

Mistrzyni photoshopa

Dziewczyna piękna jak z obrazka. Szkoda tylko, że poza nim zupełnie nie jest do siebie podobna. Kiedy widzisz ją na zdjęciach, nie możesz oderwać wzroku. Zastanawiasz się, jakim cudem wcześniej nie dostrzegłeś tej przepięknej kobiety na mieście. Niestety, gdy w końcu po kilku tygodniach rozmów umówisz się z mistrzynią photoshopa na żywo, prawdopodobnie jej nie rozpoznasz. Sporo czasu może zająć rozszyfrowanie, że to właśnie ona jest tą modelką ze zdjęć. Idealna figura i klasyczna uroda okażą się jedynie kłamstwem. 

Zobacz także: 10 typów mężczyzn z Tindera. Na kogo lepiej uważać?

Reklama

Jeżeli chcesz uniknąć zawodu, przed spotkaniem zaproponuj dziewczynie rozmowę na wideochacie. Fałszywe zdjęcia są prawie zawsze efektem niskiego poczucia własnej wartości. Jeżeli mimo wszystko chcesz dać jej szansę,  spróbuj. Pamiętaj jednak, że jeżeli ktoś kłamie już na samym początku, może oszukiwać także w innych kwestiach.

Łowczyni cateringu

Dziewczyna wie, jak zaoszczędzić. W końcu, zgodnie z tradycją, jako mężczyzna powinieneś zapłacić rachunek. Ona jednak nie ma zamiaru wybierać najtańszego dania z karty. Nie licz więc, że coś z tego będzie, jeżeli nie masz pełnego portfela. To "kobieta - pijawka" i tak długo, jak będziesz jej wszystko fundował, będzie obok ciebie. 

Jeżeli nie chcesz spotykać się z łowczynią cateringu, to przed spotkaniem zaproponuj, że każdy może zapłacić za siebie i zobacz, jak zareaguje. Zamiast drogiej kolacji możesz jako alternatywę zaproponować spacer. Na początku chodzi przecież o to, żeby poznać drugiego człowieka, a trudno o lepszą okazję do rozmowy.

Królowa lodu

Nigdy do końca nie wiadomo, czego ona szuka. Nie wiesz, czy cię lubi, czy wręcz przeciwnie. Niby piszecie ze sobą, ale królowa lodu raz jest do ciebie przyjaźnie nastawiona i wyraża chęć poznania cię, innym razem wydaje się być niezainteresowana. Pociąga cię jej tajemniczość, ale ileż można czekać na spotkanie. 

Przyczyn takiego zachowania może być kilka. Być może królowa lodu w przeszłości została wykorzystana emocjonalnie i dlatego jest po prostu ostrożna. Jednak istnieje również szansa, że ta dziewczyna to żeński odpowiednik Don Juana i ma wokół siebie tylu adoratorów, że nie wie, na kogo się zdecydować. Spróbuj zapytać wprost, czy się z tobą umówi i zaproponuj konkretny termin. Jeżeli przez dłuższy czas będzie się wykręcać, po prostu daj sobie spokój i poszukaj innej dziewczyny.

Singielka z wyboru

Być może niedawno zerwała z chłopakiem, albo po porostu nie chce go mieć. Prawdopodobnie nie interesują jej długotrwałe relacje i chce się tylko zabawić. Ciągle podkreśla, że dobrze jej samej i nikogo nie szuka. A może tylko tak twierdzi? 

Jeżeli po kilku randkach zacznie ci na niej zależeć, powiedz jej to. Najwyżej da ci kosza, ale może też zmienić zdanie ze względu na ciebie. Z kolei jeśli w ogóle nie chcesz się umawiać z singielką z wyboru, to zapytaj jej, w jakim celu jest na Tinderze. Jeżeli interesuje ją tylko zabawa, to powie ci to od razu. 

(Prawie) wolna dziewczyna

Klasyczny przykład osoby znudzonej długotrwałą relacją, która chce się przekonać, czy na pewno dobrze wybrała. Szuka innych, lepszych alternatyw. Jej partner prawdopodobnie przestał się starać, więc ona zastanawia się, czy nie lepiej byłoby jej z kimś innym. Takie zachowanie nie jest fair ani w stosunku do jej partnera, ani do ciebie. Jeśli nie chcesz się rozczarować, delikatnie zapytaj poznaną przez internet kobietę o szczegóły z jej życia: rodzinę, znajomych, pracę. Po pewnym czasie zaproponuj wspólne wyjście i zaznacz, że chciałbyś poznać jej przyjaciół. Zobacz, jak zareaguje.

Kiedy bolesna prawda wyjdzie na jaw, a tobie nadal jakimś cudem zależy na (prawie) wolnej dziewczynie, po prostu postaw jej ultimatum. Jeżeli i ona coś do ciebie poczuła, na pewno zostawi swojego chłopaka i zwiąże się z tobą. Tylko pamiętaj, że po jakimś czasie ty też możesz jej się znudzić.

Zraniona dziewczyna

Różnica pomiędzy nią, a (prawie) wolną dziewczyną jest taka, że zraniona dziewczyna jest już wolna. Przynajmniej z pozoru. Tak naprawdę założyła Tindera głównie po to, żeby zapomnieć o swoim ex, którego nadal kocha i cierpi po rozstaniu. Liczy na to, że znajdzie tam nagrodę pocieszenia. Tylko czy chcesz nią być?

Jeżeli zależy ci na zranionej dziewczynie, pamiętaj, że jej zaufanie już jest nadwyrężone i trochę czasu zajmie, aż zapomni o swoim ex. Zapytaj, czy jest gotowa na nowy związek i czy widzi w tobie potencjalnego partnera. W przeciwnym razie, kiedy on znowu się odezwie, ty możesz zostać na lodzie.

Uduchowiona artystka

Dziewczyna, która żyje swoją pasją i jest ona dla niej priorytetem. Jeżeli szukasz pani domu, to ta kobieta raczej się nie sprawdzi, chyba że trafiłeś na wyjątek. Nie zdziw się, jeśli na pierwszej randce zaproponuje ci postawienie tarota. Uduchowione artystki są marzycielkami i mimo, że zazwyczaj skrycie pragną prawdziwej miłości, to trudno jest na co dzień dotrzymywać im kroku. 

Jeżeli chcesz spróbować z nią związku, powinieneś szczerze zainteresować się jej pasją i wspierać ją. Możesz jej zaimponować zapraszając ją na koncert lub do galerii sztuki. Daj jej swobodę do realizowania się. Nie zamykaj dziewczyny w klatce, bo to najlepsze co możesz zrobić, jeżeli chcesz ją stracić. 

Inteligentka

Ta dziewczyna szuka kogoś równie oczytanego, co ona. Zaimponuje jej ten, kto ma dużo do powiedzenia i doceni jej inteligencję. Może się okazać trochę zarozumiała. 

Jeżeli jednak ci na niej zależy, nie staraj się udawać kogoś, kim nie jesteś. Nie musisz kłamać, że przeczytałeś wszystkie książki świata, bo i tak prawda szybko wyjdzie na jaw. Lepiej bądź sobą i pokaż się z dobrej strony. Na pewno jesteś wartościową osobą i masz swoje własne pasje, o których ona chętnie posłucha. 

Lara Croft

Pod tą tajemniczą nazwą kryją się dziewczyny, które uwielbiają podróże, przygody i sporty ekstremalne. Jeżeli więc jesteś typem domownika, który nie lubi wychodzić z domu, to lepiej odpuść sobie taką kobietę. Ona prawdopodobnie nie usiedzi w miejscu i stale będzie poszukiwać nowych wrażeń. Jeśli natomiast okażesz się jej bratnią duszą, nuda wam nie grozi. 

Gdybyś chciał umówić się z Larą Croft, to przede wszystkim zastanów się, czy życie w biegu jest dla ciebie. Ona nie lubi niezdecydowania. Na pewno powinieneś przygotować się na dużą dawkę ekstremalnych emocji i życie w ciągłym biegu.

Normalna dziewczyna

Tak, takie też są na Tinderze! Czasami tylko ciężko jest je dostrzec. Każda z nas ma wady, podobnie jak wy panowie, ale my też szukamy szczęścia. 

Jeżeli chcecie nas szybciej znajdywać, zapytajcie nas o pasje, życiowe plany, cele albo marzenia. Rozpoczynając wiadomość od dwuznacznych propozycji lub typowego: "co tam", nie dowiecie się zbyt wiele na nasz temat. Możecie jedynie stracić w naszych oczach.    

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: uczucia | tinder | aplikacja | randki | social media | Miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy