Reklama

Reklama

10 typów mężczyzn z Tindera. Na kogo trzeba uważać?

Każdy z nich może namieszać ci w życiu. Niektórzy szukają zabawy, inni stałego związku. Oto 10 typów mężczyzn, których możesz spotkać na Tinderze. Zanim się zakochasz, przeczytaj!

Don Juan

Wszystko w nim przyciąga cię jak magnes. Zadbana fryzura, wysportowana sylwetka. Trudno jest się mu oprzeć. Wie, jak działa na kobiety, i w pełni z tego korzysta. W czwartek Agnieszka, we wtorek Paulina. Po co się ograniczać, skoro na świecie jest tyle pięknych, samotnych kobiet? Każdej wciska inną historię. 

Rozpoznasz go po tym, że za dnia będzie bardzo zajęty i zmęczony. Rzadko kiedy będzie miał czas dla ciebie. Umawia się wyłącznie wieczorem.  Kiedy zapytasz o rodzinę i życie osobiste odpowie ci wymijająco lub po prostu skłamie. Dopóki nie zaczniesz być podejrzliwa, będzie ok. W przeciwnym wypadku najprawdopodobniej sam urwie kontakt. Może się tobą szybko znudzić.

Reklama

Grafik

Kiedy wyświetli ci się jego zdjęcie, to zdziwisz się, że taki przystojniak jest sam. Ale szybko okaże się, że nie tak łatwo się z nim umówić w realu. Przez długi czas nie będzie chciał się spotkać. Przez kamerkę też raczej sobie nie pogadacie, a kiedy już dojdzie do konfrontacji "twarzą w twarz", będziesz zaskoczona tym, jak naprawdę wygląda.

Grafik używa fałszywych, nieaktualnych lub wyretuszowanych zdjęć, żeby się dowartościować. Aby uniknąć rozczarowań jak najwcześniej, poproś o selfie, nagranie wideo lub rozmowę na wideoczacie już na początku znajomości.Desperat

Jak się pewnie domyślasz, nie jest to typ wybredny. Zależy mu, żeby jak najszybciej się z tobą spotkać. Dopasowuje się do okoliczności niczym kameleon, byle tylko zyskać sympatię wybranki. Zauważysz, że właściwie nie ma swojego zdania na większość tematów, a każdą wolną chwilę będzie chciał spędzać u twojego boku. 

Faceci zachowujący się w ten sposób często są maminsynkami i nie radzą sobie w kontaktach damsko-męskich. Stąd niskie wymagania i chęć związania się z kimkolwiek. Umawiając się z desperatem musisz liczyć się z tym, że może okazać się natrętem. Jeśli ci się spodoba, to przygotuj się na to, że oceniać będzie cię również jego mama.

Artysta

Uosobienie marzyciela. Facet, dla którego sztuka lub literatura jest życiem. Muzyk, malarz lub poeta. Może okazać się wartościowym mężczyzną i jeżeli okażesz zainteresowanie jego pasją lub też ją podzielasz, macie szanse stworzyć zgrany duet. Niektórzy artyści wyznają zasadę: "Carpe diem" i nie chcą się wiązać, inni szukają czegoś na dłużej, jeszcze inni prawdziwej miłości. Jednak zazwyczaj mają w sobie sporo z narcyza i jeśli szczerze nie będziesz się zachwycać twórczością pana artysty, może on szybko zacząć poszukiwania nowej muzy.

Pozorny inteligent

Ma wiele do powiedzenia na każdy temat bez względu na to, czy się na nim zna. Ten typ mężczyzny najczęściej twierdzi, że nie zwraca uwagi na wygląd. Zapewnia, że chodzi mu głównie o osobowość i inteligencję kobiety. Uzna cię za inteligentną, jeśli będziesz podziwiać jego wypowiedzi. Czy rzeczywiście będzie zasługiwał na podziw? Czasami ciężko jest odróżnić erudytę od kogoś przemądrzałego. Częstą wadą pozornego inteligenta jest zarozumiałość i mania wyższości. Impreza w klubie będzie dla niego na tyle niszową rozrywką, że raczej cię na nią nie zaprosi. Przy każdej okazji będzie się natomiast starał podkreślać to, jak szeroką dysponuje wiedzą. Może cię też pouczać. Czy na pewno masz na to ochotę?

Pan prawie idealny

Kiedy się na niego natkniesz, pomyślisz, że trafiłaś milion w totka. Początkowo odnajdziesz w nim te cechy, których szukasz. Przystojny, inteligentny, wrażliwy, z dobrymi manierami, w dodatku bajecznie bogaty. Zapowiada się na dobrego męża i ojca. Jednak kiedy złapiesz się na haczyk, może zniknąć bez słowa, zostawiając cię ze złamanym sercem. A wszystko dlatego, że pan idealny wykreował sobie alternatywną tożsamość, w którą wciela się w wolnych chwilach. Od początku wie, że nie będzie w stanie sprostać temu wizerunkowi, dlatego jego ucieczka jest przesądzona. Pamiętaj, że w rzeczywistym świecie nie ma ideałów. Jeśli wydaje ci się, że na takiego trafiłaś, może się okazać, że odgrywa on jedynie rolę, którą sam sobie napisał.

Emocjonalny Piotruś Pan

Nie oczekuj od niego zaangażowania. On non stop szuka wrażeń i nawet nie myśli o stabilizacji. Dobra zabawa z nim jest gwarantowana, ale czy jesteś pewna, że chcesz się ograniczyć tylko do zabawy? 

Jeśli myślisz o poważnym związku, będzie ci ciężko z nim wytrzymać, o ile on sam wcześniej nie stwierdzi, że pora przeskoczyć na kolejny kwiatek.

Wczasowicz

Przyjechał z innego miasta lub z zagranicy i najprawdopodobniej szuka kogoś na wspólny weekend albo wycieczkę po Europie. Najczęściej interesują go przygody na jedną noc lub krótkotrwałe relacje.

Uważaj na bogatych obcokrajowców, bo to oni najczęściej szukają przygód na jedną noc. Często wprost proponują pieniądze za szybki numerek. Nie bądź głupia. Życie to nie akcja z filmu "Pretty woman", więc jeśli szukasz poważnej relacji, mężczyzn w typie wczasowicza lepiej sobie odpuść. 

Facet ze złamanym sercem

Mężczyzna, który nie wyleczył się jeszcze z poprzedniego związku, może szukać dokładnej kopii swojej ex-dziewczyny. Jeśli nieustannie porównuje cię do byłej, potraktuj to jako sygnał ostrzegawczy. 

Wiążąc się z takim facetem ryzykujesz, że może cię zostawić i wrócić do ex-partnerki, jeśli tylko nadarzy się okazja. Twój niepokój powinny obudzić zdjęcia byłej w telefonie, nieustanne rozmowy o niej i bycie na każde jej skinienie.  

Ten właściwy

Czyli ten, którego chciałabyś spotkać. Przedzierając się przez setki niepasujących do ciebie mężczyzn liczysz, że pojawi się ON. To facet, który też szuka drugiej połówki, z którym możesz o wszystkim porozmawiać. Taki do tańca i do różańca. Niewielu jest takich na Tinderze, ale warto szukać. 

A jak to zrobić skutecznie? Przede wszystkim daj sobie czas. Nie wyciągaj wniosków, po wymianie kilku zdań na czacie lub po dwóch spotkaniach. Staraj się dostrzegać zarówno wady jak i zalety mężczyzn, z którymi rozmawiasz. Pamiętaj, że poszukujesz prawdziwego człowieka, który nie będzie idealny.  Postaraj się dowiedzieć, jak najwięcej o facecie, który ci się spodobał i nie wierz w każde jego słowo. Zaufanie również wymaga czasu. 

Chłopak, który nie ma nic do ukrycia, z pewnością szybko przedstawi cię swoim znajomym i rodzinie, nie będzie też miał problemów ze znalezieniem dla ciebie czasu. Tak naprawdę to "najlepsze dopasowanie" dla każdego będzie inne. Bądź konsekwentna, ale ostrożna, a może trafisz na miłość życia. 

A.W
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: uczucia | aplikacja | tinder | związek

Reklama

Reklama

Reklama