Reklama

Reklama

Mężczyźni marzeń w Warszawie!

Dwunastu niewiarygodnie przystojnych, świetnie zbudowanych i rewelacyjnie poruszających się mężczyzn. Kultowi, niepowtarzalni, oryginalni Chippendales wystąpią we wrześniu w Warszawie.

Już we wrześniu wystąpią na ekskluzywnym show w warszawskiej Sali Kongresowej ze swoim najnowszym projektem "Unleashed"! Uwolnij zmysły i daj się porwać gorącej zabawie! Teraz jeszcze za pół ceny!

Zespół powstał w 1978 roku w Los Angeles, w 1983 roku przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie ma siedzibę do dziś.

Przez te 30 lat jego członkami byli zawsze najlepsi, najprzystojniejsi tancerze, wyselekcjonowani z tysięcy chętnych, którzy chcieli dołączyć do legendarnej grupy, uwielbianej przez miliony kobiet.

Przedstawienia Chippendales to niezwykłe przeżycie. Profesjonalni tancerze przenoszą kobiety w świat fantazji, skrytych pragnień.

Reklama

Swoim prowokującym tańcem potrafią uwieść dziewczyny zarówno młode, jak i dojrzałe, żony, matki, a nawet babcie. Są mistrzami flirtu.

Żadna kobieta nie jest w stanie się im oprzeć. Muskularne torsy, opalone ciała, urok, erotyzm. Wybuchowa mieszanka, która porywa do zabawy, wzbudza pożądanie.

Zespół zdobył serca kobiet przez idealne połączenie seksapilu i dobrego smaku, czystego erotyzmu i uroku chłopca z sąsiedztwa.

W trwającym ponad 100 minut występie nie chodzi o zdejmowanie ubrań, a o ucieleśnienie seksualnych marzeń kobiet w każdym wieku. Policjant, strażak, lekarz - proszę bardzo. A może gangster, kowboj, robotnik - nie ma sprawy.

Chippendales to fenomen kulturowy, który doczekał się wielu naśladowców. Ale żaden zespół nie gromadzi na swoich występach tylu kobiet, żaden nie daje takich popisów, żaden nie rozgrzewa tak jak oni.

Bo prawdziwi Chippendales są tylko jedni. Ich show powala na kolana, zapada w pamięci na długo. Nie musisz jechać do Las Vegas. Zobacz najnowszy projekt "Unleashed" w Polsce!

30 września 2013, Warszawa, Sala Kongresowa. Przedsprzedaż biletów z 50-procentowym rabatem tylko do 28 czerwca na groupon.pl. W regularnej sprzedaży będą dostępne od lipca.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje