Czy on naprawdę ma romans?

Jeśli twój partner zaczął chować komórkę albo bez powodu przynosi ci kwiaty, bądź czujna.

 
 poboczem.pl
Sprawdzanie komórki partnera jest niedopuszczalne.
Jeśli jednak ukochany nie rozmawia już przy tobie i odbiera potajemnie smsy - powinno dać ci to do myślenia© Panthermedia

Niepokoi cię dziwne zachowanie partnera? Zaczynasz podejrzewać, że coś ukrywa? Może cię zdradza, ale nie chcesz pytać go wprost.

Oto typowe sygnały świadczące o tym, że w waszym związku mogła pojawić się ta trzecia.

Nie rozstaje się z komórką... Dotąd leżący zawsze na stole telefon jest teraz zawsze w kieszeni ukochanego. Wciąż dostaje jakieś sms-y, które natychmiast kasuje i twierdzi, że to reklamy.

Obsypuje kwiatami i prezentami. To może być sposób na zagłuszenie jego wyrzutów sumienia oraz uśpienie twojej czujności. Nie zdarzało się to wcześniej (albo bardzo rzadko)? Możesz się spodziewać, że pojawiła się rywalka.

Zebrania, biznesowe kolacje, delegacje... Nagle skumulowały się wszystkie zaległe i nowe branżowe imprezy, od których nie może się wykręcić i na które nie może cię zabrać. Wraca coraz później...

Jest obojętny albo namiętny. Oba zachowania mogą świadczyć o zdradzie. Ochota na seks wiąże się z silnym pobudzeniem seksualnym. Unikanie współżycia może zaś świadczyć o tym, że poważnie zaangażował się w nowy związek i nie chce zdradzać... tamtej.

Dba o swoją atrakcyjność. Kupuje ubrania, czyści buty i paznokcie, ma nową wodę toaletową lub dezodorant. Wciąż bierze prysznic, choć wcześniej nie mogłaś się doprosić. Zaczął dbać o formę np. na siłowni.

Niewierność - kilka faktów

30 proc. mężczyzn zdradza

Zdaniem prof. Zbigniewa Izdebskiego główne przyczyny zdrad to fascynacja erotyczna i chęć sprawdzenia swojej męskości.

4 proc. kobiet wie o zdradach

Świadczy to o tym, że niezbyt uważnie obserwujemy naszych partnerów. A obojętność i skupienie na sobie może sprzyjać zdradzie.

28 proc. kobiet chce rozwodu

Większość zdradzanych żon albo wypiera problem, albo całkiem świadomie decyduje się nadal żyć w trójkącie, np. dla dobra dzieci.

Na żywo 39/2011

Na żywo
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
Dołącz do nas