Reklama

Reklama

Genialna reakcja Agaty Dudy na jej wpadkę w USA

W czwartkowe popołudnie para prezydencka wzięła udział w spotkaniu z uczestnikami V Światowego Zjazdu Polonii i Polaków. Po części oficjalnej Agata Duda w zabawny sposób odniosła się do wpadki, która przydarzyła jej się w Stanach Zjednoczonych.

Przypomnijmy, Andrzej i Agata Dudowie na początku tygodnia złożyli wizytę prezydentowi USA. Gdy podchodzili do limuzyny mającej ich zawieźć na spotkanie z Donaldem i Melanią Trump, Agata Duda zaliczyła wpadkę. Podczas wsiadania do samochodu zsunął jej się but. Na szczęście pierwsza dama uniknęła upadku i wsparła się o fotel limuzyny, by na nowo założyć czarne czółenka. Nagranie, na którym widać moment wsiadania pary prezydenckiej do samochodu, stało się hitem sieci. 

Po powrocie do kraju na Agatę Dudę czekały kolejne obowiązki. W czwartkowe popołudnie para prezydencka spotkała się z uczestnikami V Światowego Zjazdu Polonii i Polaków. Po części oficjalnej małżeństwo wróciło do Pałacu Prezydenckiego. To tam fotograf uwiecznił pierwszą damę, gdy ta beztrosko ściągnęła buty na obcasie i uśmiechnięta szła korytarzem. 

Internauci sądzą, że fotografia może być zabawnym komentarzem do wpadki, którą wytknęły pierwszej damie media w czasie wizyty za oceanem. 

Reklama

Wizyta Andrzeja Dudy i jego małżonki w Stanach Zjednoczonych już wcześniej dała internautom powody do żartów. Nie tylko pierwsza dama zaliczyła wpadkę. Najpierw śmiano się z niefortunnego zdjęcia, które na swoim Twitterze udostępnił Donald Trump. Na fotografii widać prezydenta USA siedzącego za swoim biurkiem w słynnym gabinecie owalnym w towarzystwie pochylonego nad dokumentem prezydenta Polski. Internauci żartowali, że dla Andrzeja Dudy zabrakło krzesła. 

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy