Reklama

Reklama

Jak rozpoznasz supermana

Co ma wzrost i głos do temperamentu?

Prawdziwy mężczyzna powinien być przede wszystkim zaradny i opiekuńczy. Wygląd jest mniej ważny - stwierdziła Marta (34). - Nie zaszkodziłoby gdyby był wysoki i miał ramiona, w których można poczuć się bezpiecznie - rozmarzonym tonem ripostowała Grażyna (37). Kto ma rację? Kilka podpowiedzi mają naukowcy...

Słuchaj jego głosu

Im niższy, tym lepszy. Na tembr głosu mężczyzn największy wpływ ma poziom testosteronu. Gdy jest go dużo, głos będzie niski i zmysłowy. Gdy jednak na twojej drodze pojawi się mężczyzna, którego głos zahacza o górne rejestry, możesz być pewna, że testosteronu w jego ciele krąży mniej. A to od tego zależy namiętność ukochanego.

Zadzieraj głowę wysoko

Szukaj partnera powyżej 180 cm wzrostu, jeżeli zależy ci na stabilizacji materialnej. To angielscy psycholodzy odkryli, że wysocy panowie zazwyczaj zarabiają o 10 proc. więcej od kolegów średniego wzrostu. I to mimo tego, że często wcale nie mają wyższych kompetencji.

Zwróć uwagę na to, czy cię słucha

Mężczyźni niżsi są tymczasem lepszymi słuchaczami! Taki wniosek płynie z ankiet przeprowadzonych przez magazyn "Cosmopolitan" wśród czytelniczek. Badania te skomentowała nawet seksuolog Sue Johnson (autorka książki "Porozmawiajmy o seksie"), która potwierdziła, że mężczyźni mniej atrakcyjni fizycznie, są za to bardziej wierni i poświęcają swojej ukochanej więcej uwagi w sypialni.

Poznaj jego rodzinę!

Najlepiej byłoby, gdyby twój wybranek wychował się w pełnej rodzinie i miał rodzeństwo - zwłaszcza starszą siostrę. Jak przekonują psycholodzy, taka rodzina to najlepszy z możliwych "posagów emocjonalnych", który ułatwia w przyszłości zbudowanie dojrzałej, partnerskiej relacji.

Na żywo 14/2011

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Superman | dobór partnera | związek | facet idealny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy