Reklama

Poruszająca historia 67-letniej pani Ewy. "Nasz nowy dom" rusza z pomocą nie tylko w remoncie domu. Poleją się łzy wzruszenia

W świętokrzyskim Jeleniowie mieszka pani Ewa (67 l.) z córką Eweliną (39 l.) i wnukami: Marcelem i Amelką. W ostatnich latach życie rodziny było pasmem tragicznych zdarzeń. U pani Ewy późno zdiagnozowano nowotwór, kobieta jest już po operacji i chemioterapii, ale leczenie trwa.

W czasie terapii, pod nieobecność pani Ewy, były mąż pani Eweliny znęcał się nad nią i dziećmi. Podczas jednej z awantur kobiecie pomogła sąsiadka i ten impuls dał Ewelinie siłę do podjęcia walki o siebie i dzieci. Dzisiaj męża już nie ma, a pani Ewa wróciła do domu rodzinnego i kobiety wspólnie budują życie od nowa. Pomaga im druga córka pani Ewy - Karolina, która nie mogąc znieść, że najbliżsi mieszkają w fatalnych warunkach, zgłosiła rodzinę do programu Nasz Nowy Dom. Dom rodziny nie dość, że bardzo malutki, to jest w bardzo złym stanie, a dach pokryty jest rakotwórczym eternitem. Ekipa Marty będzie miała przed sobą nie lada wyzwanie. Czy wraz z Przemkiem podołają wyzwaniu? Efekty tej niesamowitej metamorfozy z pewnością Was zaskoczą!

Reklama

Przy okazji tego odcinka programu "Nasz nowy dom" poza pomocą w remoncie domu i zapewnieniu rodzinie bezpieczeństwa, chcemy zwrócić uwagę na profilaktykę chorób nowotworowych. Na przykładzie 67-letniej pani Ewy widać, jak ważna ona jest. 

Zostanie zorganizowana kampania społeczna pod nazwą: "Profilaktyka - to proste!", w której udział biorą Ela Romanowska, Marta Kołdej i Martyna Kupczyk. Uczestniczki programu spotkają się również z ekspertem w tej dziedzinie, który między innymi opowie, jak przeciwdziałać nowotworowi szyjki macicy.

Emisja odcinka 25 kwietnia o 20:05 tylko w Polsacie!

Polsat
Dowiedz się więcej na temat: Nasz nowy dom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy