Reklama

Ślub, który urzekł internautów. Co za niespodzianka!

Pochodząca z Australii Liz Shoesmith w dniu swojego ślubu chciała zaskoczyć swojego przyszłego męża.

Każda para młoda chce, żeby jej dzień ślubu był niezapomniany. Liz Shoesmith marzyła, by w tym wyjątkowym dniu okazać swojemu przyszłemu mężowi miłość przed zgromadzonymi gośćmi. Scott nie słyszy, dlatego kobieta zdecydowała się przetłumaczyć słowa pięknej piosenki o miłości na język migowy.

Kobieta, zanim podeszła do ołtarza, pokazała w języku migowym słowa piosenki Christiny Perri "1000 years". Scott wytrzymał kilka sekund, lecz później nie mógł opanować wzruszenia, podobnie jak 45 zgromadzonych gości.

"Mimo że Scott jest głuchy, to właśnie on potrafi wysłuchać mnie jak nikt inny. Chciałam odwdzięczyć się za szczęście, które wniósł do mojego życia w ciągu ostatnich dwóch lat" - napisała Liz. Kobieta wyjaśniła, że mąż nie znał wcześniej słów tej piosenki, dlatego tak bardzo chciała je dla niego przetłumaczyć. Wie także, że język migowy jest dla niego najlepszą formą komunikacji. Kobieta uczyła się go po tym, jak poznała Scotta.

Liz stresowała się przed swoim występem. Chciała wszystkie gesty wykonać poprawnie. Wiedziała, że oprócz Scotta na sali będzie wielu gości, które potrafią porozumiewać się w języku migowym i nie chciała popełnić żadnego błędu.

Zobaczcie jej wyjątkowe wykonanie tej piosenki.

Reklama

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama