Reklama

Reklama

Urodziła dziecko mając zaledwie 15 lat. Co stało się później?

To była jedna z najtrudniejszych decyzji w jej życiu. Świadomie podjęła ją w samotności, nie mogła liczyć na wsparcie rodziny... Sierra Watts po latach dzieli się swoimi przeżyciami.

W mediach społecznościowych zanana jest także pod pseudonimem "Wizard Watts". Rozpoznawalność przyniósł jej kanał na YouTube, na którym opowiada o swoim życiu. Pierwsze vlogi kręcone przez 23-latkę dotyczyły jej pierwszej ciąży. To był przypadek. Mając 15 lat zaszła w ciążę ze starszym mężczyzną. Aborcja nie wchodziła w grę. O całej sytuacji opowiedziała mamie, ale nie mogła liczyć na wsparcie ze strony rodziców. 

Z problemem została sama i przez dziewięć miesięcy biła się z myślami... Rozwiązanie okazała się adopcja. Decyzja była bardzo trudna, ale z perspektywy dziewczyny jedyna. Po urodzeniu syna oddała go, rodzinie adopcyjnej. Chłopiec zaczął życie u boku nowych, kochających rodziców. Po latach Sierra ponownie została mamą. Z pierworodnym nie utrzymuje kontaktu, bo jak twierdzi, nie chce burzyć jego spokoju. Co sądzicie o jej postawie?

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy