Reklama

Reklama

Z tymi znakami nie stworzysz trwałego związku

Stworzenie stabilnej relacji z pewnymi osobami jest bardzo trudne. Długotrwałe związki z ludźmi spod tych znaków zodiaku to istny rollercoaster. Zobacz, z kim lepiej się nie wiązać na stałe!

Prawdą jest, że każdy w głębi duszy pragnie miłości. Jedni znajdują ją szybciej, inni nieco później. Niestety ludzie często wchodzą w związki z osobami, które do nich nie pasują, myśląc, że uda im się je zmienić. To ogromny błąd. Aby znaleźć idealnego partnera, najlepiej jest szukać w obrębie tych znaków zodiaku, które do nas pasują. 

Astrologia mówi, że niektórym osobom niezwykle trudno jest się ustatkować. Często mija wiele lat, zanim znajdą kogoś, z kim zechcą dzielić życie. O kim mowa? 

Skorpion

Skorpiony kochają intensywnie. Związki z nimi są namiętne i przepełnione pasją, a bliskość cielesna jest dla nich bardzo ważna. Kiedy są zakochane, najchętniej nie wychodziłyby z łóżka. 

Chciałyby być przez cały czas adorowane przez swojego partnera. Mają wiele oczekiwań, które na dłuższą metę mało kto jest w stanie spełnić. Codzienne życie to nie komedia romantyczna, a im trudno jest się z tym pogodzić. Pełny rutyny związek nie jest dla nich. Jeżeli się ustatkują, to tylko przy kimś, kto będzie dostarczał im niezapomnianych wrażeń. 

Reklama

Panna

Panny mają ogromne wymagania. Chciałyby być idealne i tego samego oczekują od partnera. Jeżeli zauważają drobnostkę, która im nie pasuje, są rozczarowane. Dziwi je, że ktoś może nie chcieć zmieniać się "na lepsze". Bo przecież one doskonale wiedzą, co ich partner powinien zrobić. 

Bywają marudne. Ich perfekcjonizm sprawia, że znalezienie miłości zazwyczaj okazuje się dla nich nie lada wyzwaniem. Mało kto jest w stanie im dogodzić, a poza tym dość długo się zastanawiają, zanim zdecydują się z kimś związać. Dlatego wiele okazji ucieka im sprzed nosa.

***Zobacz także***

Koziorożec

Zodiakalne Koziorożce mają problem z zaufaniem. Zanim się otworzą, mija wiele czasu. Dlatego wiele osób poddaje się już na starcie. W relacjach bywają chłodne i zachowawcze. Wynika to z tego, że boją się zostać zranione. Przez ich maskę niełatwo jest się przebić. Tylko ktoś naprawdę wyjątkowy będzie w stanie poznać ich prawdziwą twarz. 

Osoby spod tego znaku cenią sobie intelekt. To dusza, a nie ciało jest dla nich najważniejsza. Jeżeli więc zauważą, że ich wybranek ma niewiele do powiedzenia, szybko od niego odejdą. Bywają uszczypliwe. 

Strzelec

Strzelce potrafią zrobić na innych wrażenie, ale stały związek z nimi często okazuje się pomyłką. Wydaje im się, że są doskonałe, przez co trudno im dostrzegać własne wady.

Poznając nowych ludzi, czują się jak ryba w wodzie. Dlatego bliżej im do przelotnych znajomości niż do stałych związków. Wierność nie jest ich mocną stroną, chyba że naprawdę się kimś zauroczą. To jednak zdarza się bardzo rzadko. Zazwyczaj kochają mocno, ale przez krótki czas. To prawdziwi łamacze serc.

***Zobacz także***

Lew

Lwy są czarujące, ale na dłuższą metę związek z nimi może być męczący. Uwielbiają być w centrum zainteresowania, więc ich partner musi być przygotowany na to, że w związku prawdopodobnie będzie grał drugie skrzypce. Kochają pochlebstwa. 

Osoby spod tego znaku zodiaku lubią dominować. Szukają kogoś, kto będzie je cenił, a przy okazji pozwoli im zachować przestrzeń. Jeżeli poczują, że próbuje je się "zamknąć w klatce", szybko z niej uciekną.  

Bliźnięta

Charakter zodiakalnych Bliźniąt sprawia, że nigdy tak naprawdę nie wiadomo, czego można się po nich spodziewać. Są zmienne i szybko się nudzą, dlatego mają potrzebę, aby być stale zaskakiwane. 

Są jak wiatr. Ktoś, kto chce wejść z nimi w związek, musi się przygotować na "emocjonalny rollercoaster". Ustabilizują się tylko wtedy, gdy poczują, że partner nadąża za ich tokiem myślenia. Muszą być pewne, że to ktoś wyjątkowy. W przeciwnym razie szybko zamienią go na "lepszy model".  

Zobacz także:

***

#POMAGAMINTERIA Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień DzieckaW Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | astrologia | seks i związki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy