Reklama

Znaki zodiaku a sposób, w jaki flirtują!

Flirt to gra, a każdy z nas prowadzi ją inaczej. Jedni dbają o to, aby nikogo nie zranić, a inni nie wahają się posunąć do przodu nawet wtedy, gdy to nie do końca fair. Kto jest największym podrywaczem w zodiaku?

Baran

Osoby urodzone pod znakiem Barana na ogół wiedzą, jakiego partnera lub partnerki szukają. Są pewne siebie. Nie boją się zatem wyjść z inicjatywą, kiedy spotkają kogoś interesującego. Zaproszenie pięknej nieznajomej bądź przystojniaka na randkę nie stanowi dla nich problemu. Żyją i flirtują z pasją. Niestety mają skłonności do zbyt szybkiego działania, przez co czasem mogą odstraszać drugą, mniej pewną siebie osobę. Temperamentu z pewnością im nie brakuje! 

Byk

Byki nie bujają w obłokach, tylko twardo stąpają po ziemi. To widać we wszystkim, co robią. We flircie również. Są oddane, ale bez ogródek są w stanie powiedzieć partnerom, na co mają ochotę. To zmysłowy znak, który uparcie dąży do celu, a jeśli spotyka się z odmową, zazwyczaj i tak się nie poddaje. Robi wszystko, aby przekonać do siebie drugą osobę i ta wytrwałość w miłosnej grze często popłaca.

Reklama

Bliźnięta

Bliźnięta potrafią odnaleźć się w wielu sytuacjach, a flirt bez wątpienia jest jedną z nich. Potrafią opanować tę sztukę do perfekcji, oczarowując jednocześnie nawet... kilka osób naraz. Zanim tak naprawdę się zakochają, często chcą spróbować "różnych opcji", dlatego, choć osoby spod tego znaku są urocze, nie warto nigdy do końca im ufać. Zwłaszcza jeśli za miłosnymi deklaracjami nie idą czyny... W przeciwnym razie złamane serce gwarantowane. To mistrzowie sztuki komunikacji. 

Rak

Raki potrafią być czułe i namiętne, jednak raczej nie wychodzą pierwsze z inicjatywą. Zwłaszcza jeśli podoba im się ktoś, kogo dobrze nie znają. Są wycofane, a intensywne emocje mogą przytłaczać osoby spod tego znaku. Przekonanie ich do flirtu jest zatem nie lada wyzwaniem, ale jeśli już komuś się to uda, to może liczyć na pełne zaangażowanie. Będąc w stałych związkach, raczej nie zdradzają, chyba że od dłuższego czasu im się już nie układa... Są stałe w uczuciach, a przelotne romanse to po prostu nie ich bajka. 

Lew

Zodiakalne Lwy nie tylko lubią flirtować, ale uwielbiają też być adorowane. Może właśnie dlatego, osoby spod tego znaku na ogół nie spieszą się przed ołtarz. Są zaangażowane w zgłębianiu miłosnej sztuki. Jeśli im się spodobasz, prawdopodobnie dadzą ci to odczuć przy każdej możliwej okazji. Kiedy usłyszysz od nich komplementy lub zauważysz pożądliwe spojrzenia, nie daj się zwieźć. Bądź świadoma, że to tylko gra i raczej nie rób sobie nadziei na coś więcej... Gdy pragniesz usidlić Lwa, pokaż mu, że też jesteś niezłą zawodniczką, albo wręcz przeciwnie — udawaj, że wcale cię nie interesuje. Wtedy z króla dżungli przeistoczy się w uroczego kotka domowego. 

Panna

Zodiakalne Panny z pewnością stać na romantyczne gesty o ile tylko czują, że warto się starać dla drugiej osoby. Działania bez skrupułów nie są dla nich, bo osoby spod tego znaku wolą powoli rozwijać relację, licząc się przy tym z uczuciami innych. Raczej nie są mistrzami flirtu, bo związki budują przede wszystkim na przyjaźni. Nie lubią też narzucać się innym. Zatem licząc na coś więcej, sam/sama musisz zrobić pierwszy krok. 

Waga

Czy można flirtować tak, aby druga osoba nie zauważyła, że jest podrywana? Jeśli tak, to właśnie zodiakalne Wagi wiodą tutaj prym. Charyzma ludzi urodzonych pod tym znakiem jest niebywała. Wagi przyciągają innych już samym sposobem bycia, pomimo tego, że nigdy nie ujawniają zbyt wielu informacji. Nie zamykają się na innych, ale też nie wychodzą przed szereg. Są nieco tajemnicze, przez co intrygują. Niektórzy twierdzą, że po kilku rozmowach z zodiakalną Wagą, po nie sposób jest się nią nie zainteresować! 

Skorpion

Skorpiony wnikliwie zgłębiają otaczającą je rzeczywistość, w tym również atrakcyjne dla nich osoby. Jak flirtują? Najczęściej początkowo jedynie obserwują obiekt swoich westchnień, a kiedy wyda im się dość przystępny, zaczynają się do niego zbliżać... Jakość relacji to ich priorytet, więc są w stanie poświęcić dużo czasu, aby osiągnąć cel. Bywa, że sprawiają wrażenie nachalnych wtedy, gdy sprawy nie idą po ich myśli, bo nie lubią się poddawać. Na ogół jednak mają dobrą intuicję, która podpowiada im, jak daleko mogą się posunąć w danej relacji. 

Strzelec

Trudno o większego kobieciarza lub femme fatale w horoskopie niż zodiakalny Strzelec. To łamacze serc i, co ciekawe, na ogół wcale nie robią tego celowo. Po prostu trudno jest się im oprzeć. Większość ludzi urodzonych pod tym znakiem jest towarzyska oraz otwarta na innych ludzi. Strzelce lubią otaczać się znajomymi, a wiadomo, że podczas wspólnych wyjść czasem robi się gorąco... Inni po prostu wyczuwają pozytywną energię oraz namiętność, która bije od osób spod tego znaku zodiaku. W łóżku z zodiakalnym Strzelcem z pewnością nie zabraknie emocji...

Koziorożec

Gdy flirtuje z tobą osoba spod znaku Koziorożca, naturalne jest to, że możesz nie być do końca pewny/ pewna, czy chodzi mu jedynie o przyjaźń, czy o coś więcej. Ludzie spod tego znaku bez problemu potrafią rozpocząć rozmowę na neutralne tematy, ale przejście do bardziej odważnych czasami przychodzi im z wielkim trudem. Mogą mieć problem z tym, aby się wyluzować. Jeśli masz do czynienia z Koziorożcem, który jest zadowolony z siebie oraz ze swoich życiowych osiągnięć, to prawdopodobnie dość szybko zaprosi cię na randkę, ale bardziej nieśmiałe osoby mogą mieć z tym problem. 

Wodnik

Wodniki są indywidualistami, więc żadne schematy się ich nie trzymają. Niektóre osoby spod tego znaku chętnie się wiążą i deklarują, że przelotne znajomości czy flirtowanie z kim popadnie, nie są dla nich. Inni natomiast twierdzą, że wiązanie się z jedną osobą, jest totalnie nie w ich stylu. Zodiakalne Wodniki zawsze chodzą własnymi drogami. Mają też dużo do powiedzenia. Zazwyczaj nie muszą zresztą same wychodzić z inicjatywą, bo swoim charakterem i żądzą przeżywania przygód przyciągają jak magnes. 

Ryby

Jako iż osoby spod znaku Ryb idealizują związki, same często zachowują się w nieco przerysowany sposób. Jeśli chcesz wyobrazić sobie, jak najprawdopodobniej wyglądałby rozwój relacji z takim partnerem bądź partnerką, to po prostu włącz hollywoodzką komedię romantyczną. Ryby są bardzo emocjonalne i wierzą w utopijną miłość. Gdy flirtują z kimś celowo, to na pewno są zainteresowane tą osobą i wierzą, że ta znajomość może się rozwinąć w prawdziwe uczucie. Podejście do miłości, zwłaszcza u młodszych przedstawicieli tego znaku zodiaku, bywa nieco naiwne. W kwestii flirtu zodiakalne Ryby potrafią być niezwykle kreatywne, aby tylko zaimponować swojej potencjalnej drugiej połówce. 

Czytaj również: 

Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski odpadł z konkursu. Co zawiodło?

Ewa Farna pokazała z bliska gołe ciało. "Przeszło niełatwą drogę"

Madonna pozuje w rajstopach na nowym zdjęciu. Wygląda jak nastolatka!

12 znaków zodiaku. 12 różnych charakterów!  

Ciemna strona mocy poszczególnych znaków zodiaku! 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama