Reklama

Zo Nowak w Top Model

Zosia Zo Nowak, prosto z Toronto, gdzie brała udział w okładkowej sesji do rosyjskiego wydania "Marie Claire", przylatuje do Warszawy aby uczyć dziewczyny z programu Top Model sztuki chodzenia po wybiegu.

Podopieczna agencji Avant Models, zna się na rzeczy. Zdobyła ogromne doświadczenie chodząc po wybiegach na światowych Fashion Weekach, zaczynając od Berlina gdzie pracowała m.in dla takich projektantów jak Greg Lauren Marc Cein czy Michalsky. kończąc na Nowym Jorku. Zo miała okazję pracować m.in. dla legendy świata mody Calvina Kleina. Marki która wypromowały takie gwiazdy modelingu jak Kate Moss czy Lara Stone.

Udało jej się również wejść do wąskiego i elitarnego grona modelek pracujących dla bieliźnianego giganta Victori’a Secret! To o czym każda modelka marzy i jeśli im się udaje to najczęściej po długich latach ciężkiej  pracy, Zo osiągnęła po niespełna dwóch latach w branży. 

Reklama

Odkryta trzy lata temu w kościele, blond piękność z Gniezna zaledwie trzy miesiące po podpisaniu kontraktu z agencją Avant Models wyjechała na swój pierwszy kontrakt do Grecji, gdzie zrobiła swoją pierwszą okładkę dla magazynu Mirror.

Modelka ma na swoim koncie m.in. sesje dla magazynów  Vogue, Cosmoplitan, Elle, Harper’s Bazaar, Madame Figaro czy polski Twój Styl I fashion Magazine.

Zo była również twarzą kampanii m.in. marek takich jak Laura Guidi, Tsum, Mohito, Kazar, Diverse czy Kruk.

Styl.pl/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy