Reklama

Agata Kornhauser-Duda w klasycznej stylizacji. Pierwsza dama założyła ją po raz drugi?

Agata Kornhauser-Duda wzięła udział w obchodach 85-lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Cianowicach w województwie małopolskim. Pierwsza dama wystąpiła w eleganckim klasycznym zestawie. Jej stylizacja była łudząco podobna do tej, którą miała na sobie prezydentowa podczas spotkania z hiszpańską Polonią.

Elegancki zestaw na spotkanie z Gospodyniami Wiejskimi

Agata Kornhauser-Duda jako pierwsza dama pełni ważną, reprezentacyjną funkcję. Jej ubiór jest elementem wizerunku, który kreuje prezydentowa. Niedawno wzięła ona udział w obchodach okrągłej, 85. rocznicy założenia Koła Gospodyń Wiejskich w małopolskiej miejscowości Cianowice. Pierwsza dama wystąpiła wówczas w jasnych spodniach khaki i szpilkach o szpiczastych noskach tego samego koloru. Agata Kornhauser-Duda założyła do nich biały top a na wierzch ciekawą, asymetryczną marynarkę w tym samym kolorze co bluzka. Całości dopełniały złote kolczyki. Pierwsze dama prezentowała się bardzo elegancko, ale to nie pierwszy raz, gdy prezydentowa założyła tę stylizację.

Reklama

Jak ubiera się Pierwsza Dama latem? >>

Pierwsza dama mecenasem Kół Gospodyń Wiejskich

Pierwsza dama wielokrotnie podkreśla rolę Kół Gospodyń Wiejskich w życiu lokalnych społeczności oraz kształtowaniu kultury i postaw patriotycznych w polskim społeczeństwie. Jest ona inicjatorką i honorową patronką “Konkursu Kół Gospodyń Wiejskich". Rozstrzygnięcie tegorocznej edycji odbędzie się podczas Dożynek Prezydenckich.

Finansowe wsparcie dla polskiej wsi. Do rozdania nawet 70 mln zł! >>

Pierwsza dama po raz drugi w tej samej stylizacji?

Ubiór, w którym zaprezentowała się Agata Kornhauser-Duda podczas spotkania z Kołem Gospodyń Wiejskich był łudząco podobny do zestawu, który pierwsza dama nosiła podczas spotkania z przedstawicielami stowarzyszeń polskich, nauczycielami i działaczami polonijnymi w Hiszpanii. Końcem czerwca pierwsza dama także wystąpiła w spodniach khaki i butach tego samego koloru. Miała wówczas na sobie także biały top i asymetryczną marynarkę w tym samym kolorze, zapinaną z boku. Całość też uzupełniały złote kolczyki. Obie stylizacje są do siebie niezwykle podobne, czyżby Agata Duda założyła po raz drugi ten sam zestaw? Trzeba przyznać, że to bardzo elegancka, letnia stylizacja, w której pierwsza dama dobrze się prezentuje.

Agata Duda nieobecna na spacerze z królową Letizią. Kancelaria ją tłumaczy >>

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Kornhauser-Duda | pierwsza dama rp
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy