Reklama

Agata Kornhauser-Duda zachwyca dodatkami. Elegancka stylizacja na wiosenną pogodę

Andrzej Duda i Agata Kornhauser — Duda wzięli udział w obchodach Święta Narodowego Trzeciego Maja. Dzień pary prezydenckiej wypełniony był różnymi aktywnościami. Stylizacja pierwszej damy nie tylko świetnie sprawdzała się w każdej sytuacji, ale także zachwycała spójnością dodatków. Fason płaszcza, który wybrała, to dobry wybór dla każdej kobiety — niezależnie od wieku.

Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja to był intensywny dzień dla pary prezydenckiej

Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja były niezwykle intensywnym dniem dla pary prezydenckiej. Rano Andrzej Duda w pałacu prezydenckim wręczył awanse generalskie, przed południem wraz z małżonką — Agatą Kornhauser-Dudą wzięli udział w mszy świętej w intencji Ojczyzny w Bazylice Archikatedralnej p.w. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela. Następnie odbyło się przemówienie prezydenta na Placu Zamkowym oraz wręczenie Orderów Orła Białego na Zamku Królewskim w Warszawie.

Zobacz również: Agata Kornhauser-Duda po raz kolejny zachwyciła stylizacją. Wybrała ultramodny fason

Reklama

Agata Kornhauser-Duda w eleganckiej i uniwersalnej stylizacji

Agata Kornhauser-Duda na tę okazję wybrała elegancką stylizację w brązowym kolorze, na którą składał się lekki płaszcz oraz ołówkowa spódnica do kolan w tym samym kolorze. Na uwagę zasługuje uniwersalność takiego ubrania: niezależnie czy pierwsza dama była w pomieszczeniach, czy na zewnątrz — wszędzie świetnie się prezentowała. Fason jej eleganckiej kreacji świetnie sprawdzi się u kobiet w każdym wieku.

Lekko rozkloszowane okrycie wierzchnie i podkreślający talię pasek to doskonałe rozwiązanie dla wielu kobiet. Mogą się na niego zdecydować zarówno panie szczupłe — o nienagannej sylwetce, jak i  kobiety, które chciałby ukryć obszerniejsze biodra czy uda. To rozwiązanie dobre również dla pań o tak zwanej “chłopięcej" sylwetce. Jedyny typ figury, która nie będzie dobrze wyglądać w takiej stylizacji to niskie kobiety. Płaszcz pierwszej damy sięgał jej do połowy łydki, co może optycznie skracać sylwetkę.

Zobacz również: Agata Duda postawiła na najmodniejszy kolor. Idealny wybór dla dojrzałych kobiet

Agata Kornhauser-Duda zachwyca dodatkami

Uwagę zwraca dobór dodatków. Od Agaty Kornhauser-Dudy możemy się uczyć jak nosić kolor nude. Cieliste szpilki, pasek i torebka w tym samym kolorze świetnie komponowały się z brązową stylizacją. Pierwsza dama zachwycała elegancją podczas oficjalnych uroczystości.

Zobacz również: Agata Duda jest wyższa od męża? Te zdjęcia nie pozostawiają żadnych wątpliwości!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Kornhauser-Duda | Pierwsza dama | pierwsza dama rp | moda 2023
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama