Reklama

Anna Mucha wypoczywa na Florydzie. Jeden szczegół zwrócił uwagę fanów

Plażowanie, rejs łodzią, zwiedzanie. Anna Mucha jest właśnie na beztroskich wakacjach w Stanach Zjednoczonych. Aktorka chętnie dodaje zdjęcia z odwiedzanych na Florydzie miejsc, na których pozuje bez makijażu. Fani są zachwyceni jej naturalnością, jednak tym razem zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Anna Mucha na Florydzie

Anna Mucha przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych. Aktorka jeszcze przed sylwestrem wybrała się na Florydę, gdzie powitała nowy rok. Wciąż korzysta z uroków tego amerykańskiego półwyspu i dzieli się z fanami zdjęciami ze swojej podróży.

Ostatnio gwiazda dodała dwa nowe posty na swojego Instagrama. Wybrała się w rejs łodzią po Cieśninie Florydzkiej, z którego wstawiła kilka fotografii. Mucha po raz kolejny pokazała się w naturalnej odsłonie, bez makijażu. Na jej twarzy widać szczery uśmiech.

Reklama

Fani zwrócili uwagę na nieco dziwny ubiór Muchy. Miała bowiem na sobie sweter, a na głowie czapkę. Pod spodem powiewała jednak cienka, luźna sukienka lub długa bluzka koszulowa, a zamiast długich spodni aktorka miała całkiem gołe nogi.

Czytaj także: Anna Mucha pozuje w naturalnej odsłonie. "Bo w życiu nie chodzi o dużo"

Beztroska zabawa Muchy w USA

Z kolei na dodanej rolce z wycieczki do Key West widzimy kolejnych kilka zdjęć aktorki z rejsu łodzią, podczas którego aktorka wygląda na niezwykle zrelaksowaną i beztroską. Mucha pokazała również na nagraniu ujęcia Cieśniny Florydzkiej, a także jazdy samochodem po amerykańskich drogach. 

Naturalność Anny Muchy

Mucha chętnie pokazuje życie w mediach społecznościowych, jak na prawdziwą celebrytkę przystało. Fani doceniają jej szczerość i bezpośredniość. Aktorka bowiem nie gryzie się w język i zawsze mówi to, co naprawdę uważa.

Co więcej, gwiazda wpisuje się w ostatnie trendy dotyczące ciałopozytywności i naturalności. Nie boi się dodawać zdjęć, na których nie ma makijażu. Mucha od kilku lat lubi także prezentować na fotografiach pierwsze siwe pasma na włosach.

Zobacz również: Anna Mucha pokazała zdjęcie z sypialni. „Jak Sophia Loren”

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy