Reklama

Calzedonia: Zmysłowy pokaz w Weronie

11 kwietnia w Weronie odbył się pokaz Calzedonia Summer Show, który redakcja Styl.pl oglądała na żywo. Modelki, stroje kąpielowe, tancerze, światła i muzyka - wszystko to pozwoliło poczuć nam klimat wakacji.

Dopracowany w każdym detalu, spektakularny pokaz odbył się w siedzibie marki w Weronie. Czuć było niesamowitą energię i mimo załamania pogody, które o tej porze nie zdarza się we Włoszech, atmosfera była bardzo gorąca, a kwiatowe nadruki, wzory liści i egzotycznych ptaków przywoływały na myśl wakacje na Karaibach.

W kolekcji lato 2018 znajdziemy klasyczne, marynarskie paski w dwóch wersjach kolorystycznych - czerwono-białe oraz niebiesko-białe, które zostały uzupełnione o bardzo modne falbany. W kolekcji nie zabrakło bardziej eleganckich propozycji - linia czarnych i białych strojów kąpielowych z aplikacjami przypominającymi kwiatowe girlandy.

Reklama

Po raz pierwszy w tym sezonie znajdziemy również modele wykonane z weluru w czterech kolorach, które sprawdzą się idealnie także na co dzień. Stroje jednoczęściowe możesz nosić jako body, a górę od bikini jako top. Aby każda kobieta mogła czuć się w nich komfortowo marka Calzedonia oferuje duży wybór miseczek i fasonów. W kolekcji znajdziemy również stylowy welur o bardziej gładkim i błyszczącym wykończeniu w dodatkowych dwóch kolorach, który nada się na wieczór.

Zobacz kolekcję:

Pokaz na żywo oglądały blogerki i influencerzy z całego świata, m.in. Macademian Girl i Jestem Kasia, także Ania Lewandowska, polska ambasadorka Calzedonia.


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy