Reklama

Reklama

Co za widok na jubileuszu Elżbiety II! Sukienka Kate to strzał w dziesiątkę

W ten weekend królowa Elżbieta II świętuje platynowy jubileusz swojego panowania. I choć to ona jest gwiazdą, media i fotografowie bacznie obserwują również wygląd i zachowanie innych członków rodziny królewskiej. W piątek show monarchini skradła księżna Kate, prezentując się w eleganckiej stylizacji, złożonej z biszkoptowej sukienki i kapelusza w takim samym kolorze.

Platynowy jubileusz Elżbiety II

Królowa Elżbieta II na brytyjskim tronie zasiada już od 70 lat. Jak skrupulatnie wyliczyli dziennikarze "Wprost" w czasie jej rzędów Wielka Brytania miała już 15 premierów, Stolicę Piotrową zdążyło objąć 7 papieży, a Europa i świat diametralnie zmieniły zaś swoje oblicze.

Zobacz również: Skandal na oczach całego świata. Tak przywitai Meghan i Harrego

Nic więc dziwnego, że imponujące rządy postanowiono uhonorować w imponujący sposób. Program zaplanowanych na kilka dni uroczystości obejmuje m.in. paradę Trooping The Colour,  uroczystości religijne, wyścigi konne, koncert pod Pałacem Buckingham, pikniki oraz paradę psów rasy corgi.

Reklama

Królowa z uwagi na swój stan zdrowia nie jest w stanie uczestniczyć w wielu tych wydarzeniach. Pojawiają się jednak na nich jej najbliżsi, w tym księżna Kate. To właśnie ona w piątek zachwyciła elegancką, wiosenną stylizacją.

Zobacz również: Agata Rubik pokazała zdjęcie z córkami. Jak siostry!

Księżna Kate zachwyca stylizacją

Księżna Kate zdążyła już zapracować sobie na miano ikony mody. Ten tytuł udało jej się uzyskać, dzięki umiejętnemu łączeniu aktualnych trendów, z wymogami stawianymi jej przez dworski protokół. Jej stylizacje stają się zaś inspiracją dla tysięcy kobiet na całym świecie, będąc doskonałym wyborem na oficjalne okazje i rodzinne spotkania.

Jak więc wyglądała jubileuszowa stylizacja Kate? Na uroczystości żona Williama pokazała się w obcisłej, sięgającej kolan sukience z długim rękawem. Ciekawym akcentem, pomagającym przełamać klasyczny krój, były dwa skrzyżowane pasy materiału, podkreślające talię.

Materiał, z którego uszyto sukienkę miał bladożółtą, biszkoptową barwę - to ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy chcą w tym sezonie nosić modną żółć, jednak nie czują się dobrze w jaskrawych odcieniach. Sukienka, pięknie podkreślała szczupłą figurę i dziewczęcą urodę księżnej.

Za dodatki posłużył zaś okrągły, płaski kapelusz oraz kopertowa torebka.

To jedna z tych stylizacji, którą swobodnie można odtworzyć na bazie ubrań dostępnych w sieciowych sklepach (oczywiście  z wyłączeniem kapelusza). Będzie ona świetnym wyborem np. na ślub, urodzinowy obiad czy elegancką kolację. 

Zobacz również: Paulina Krupińska wspomina modowe wpadki. "Coś nie wyszło"

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | Królowa Elżbieta II

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy