Reklama

Corissa Enneking. Sukces w rozmiarze XXL

​W świecie bodypositive jej nazwisko jest dobrze znane. Corissa Enneking nie jest kolejną modelką size plus, która wdzięczy się do obiektywu, by udowodnić, że piękne kształty są piękne. Jest zwyczajną kobietą, która poprzez swój blog pokazała światu, że osoba o jej gabarytach może być szczęśliwa i żyć pełnią życia.


Dziś na swoim Instagramie ma 218 tysięcy obserwujących, a jej blog należy do światowej czołówki najpopularniejszych blogów w tematyce size puls. Znajdują się tam przede wszystkim porady modowe, ale znajdziemy też wpisy o życiu intymnym ludzi otyłych i pielęgnacji ciała w nieco większym rozmiarze. A na Instagramie? Po prostu dzieli się chwilami radości ze swojego codziennego życia.

Corrisa ma 34 lata. Mieszka w USA ze swoim chłopakiem, psem i kotem. Bloga zaczęła pisać w 2012 roku podczas terapii związanej z napadami paniki, agorafobią i zaburzeniami odżywiania. Pisanie bloga okazało się pomocne w walce z własnymi demonami, brakiem samoakceptacji i stygmatyzacją ze strony otoczenia.

Reklama

Okazało się, że pisanie pomaga i to nie tylko jej. Wiele osób z podobnymi problemami od dawna czekało na takie treści. Blog Corrisy okazał się sukcesem, bo zjednoczył wokół siebie społeczność osób, które starają się podążać tą samą drogą. Drogą zmiany myślenia o sobie samych.

 

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama