Reklama

Cudowna moc olejków

Rzymianki, Egipcjanki już wieki temu nacierały olejkami ciało i włosy, by zachować urodę.

Włosy po słońcu

Olejek to najlepsze rozwiązanie dla osób, których włosy podczas wakacji stały się niesforne, matowe, zaczęły się puszyć. Olejek do pielęgnacji włosów, wbrew pozorom, nie obciąża ich - łatwo się rozprowadza na pasmach.

W zależności od potrzeb, olejki można stosować jak maseczkę termiczną (rozczesać ją na całej długości pasm, owinąć ręcznikiem, po 30 min umyć głowę), wcierać w puszące i przesuszone końce kilka razy dziennie lub stosować jak odżywkę bez spłukiwania na wilgotne umyte włosy.

Jaśniejsza i gładsza cera

Olejki stały się prawdziwym panaceum na przypadłości cery dojrzałej. Skutecznie redukują zmarszczki, wygładzają cerę, ujędrniają i nawilżają. Dzięki zawartości witaminy E mają silne właściwości pobudzające skórę do odbudowy.

Reklama

Dodatek olejku w peelingu do cery sprawia, że złuszczaniu nie towarzyszy uczucie ściągniętej skóry. Naturalne olejki mają jeszcze jedną zaletę - delikatnie pielęgnują cerę wrażliwą i skłonną do alergii, ponieważ nie zawierają parabenów ani substancji zapachowych.

Blizny, rozstępy, wiotkość

Wielokierunkowe działanie roślinnych olejków sprawdza się również w pielęgnacji skóry całego ciała. Wg przeprowadzonych badań, olejki uelastycznią i ujędrnią skórę nawet przy takich problemach, jak blizny, rozstępy, wiotkość i przebarwienia naskórka związane z wiekiem.

Olejki są również niezrównanym preparatem w walce z szorstką skórą pięt, łokci, kolan, a także przy kruchych i łamliwych paznokciach. Ich specjalna formuła sprawia, że szybko się wchłaniają, nie pozostawiają tłustego filmu na skórze i nie brudzą ubrań.

WIĘCEJ:
Cud natury z Podhala. Usuwa cellulit, ujędrnia ciało
Najlepszy przyjaciel kobiecej skóry. Sprawdź, jak go stosować!

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: olejek arganowy | olejek do ciała | włosy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy