Reklama

Reklama

Cudowny żel do wszystkich rodzajów piersi

Twoje piersi są dyskretne jak urok burżuazji, a może uciekają z większości staników, a nawet bluzek i sukienek? Większość Polek patrząc w lustro widzi, że ich piersi są zezowate, sterczące, trójkątne, malutkie, obwisłe, karmiące... Często daleko im do idealnego obrazka, który mamy w głowie po przekartkowaniu magazynów czy przescrollowaniu Instagrama. Ale czas na prawdziwą rewolucję! Na rynek trafił właśnie cudowny żel do wszystkich rodzajów piersi, którego wystarczy użyć raz w roku. Już teraz odkryj tajemnicę tego produktu!

Wyjątkowy żel do wszystkich rodzajów piersi. Jedyny na rynku, którego wystarczy użyć raz w roku, aby zachować piękno i potwierdzić zdrowie swoich piersi. Ten "cudowny" produkt to nic innego jak  żel do USG. Ten sam, którego lekarz używa podczas każdego badania.

Badanie USG to jeden ze sposobów potwierdzenia zdrowia piersi u młodych kobiet. Jednak większość dziewczyn nie chodzi na USG. Powód? Boją się wyniku, ale też nie akceptują swoich piersi, nie lubią na nie patrzeć, a co dopiero pokazywać je innym*. Po prostu się wstydzą. Czas na dziewczyńską akcję pod hasłem #CosDoNichMam. Czas na polubienie swoich cycków, oglądanie ich, dotykanie i regularne badanie.

Reklama

Październik to wyjątkowy czas, kiedy jak nigdy nasza uwaga skupia się właśnie na piersiach. W popularnej kulturze promowany jest tylko jeden, idealny kształt piersi - okrągłych, jędrnych i przede wszystkim pełnych. Tymczasem na przysłowiowej ulicy królują inne cycki i wcale nie oznacza  to, że są one gorsze. Niestety okazuje się, że większość Polek nie lubi swoich piersi, ba, są im tak obojętne, że w ogóle się nimi nie zajmują! Nie oglądają, nie dotykają i niestety również nie badają. Marząc o idealnym kształcie biustu zapominają, że mają fajne i wbrew własnym kompleksom...piękne piersi, o których zdrowie warto regularnie dbać.

O tym, że każde piersi są super przekonują gwiazdy, które wybrały już swoje żele i zaangażowały się w najnowszą kampanię #CosDoNichMam.

Do dziewczyńskiej rewolucji dołączyły liczne gwiazdy: Julia Wieniawa, Karolina Gilon, Joanna Horodyńska, Joanna Jabłczyńska, Julia Kuczyńska (Maffashion), Daria Ładocha, Małgorzata Rozenek-Majdan, Ola Hamkało, Zosia Ślotała, Jessica Mercedes i Barbara Wrońska.

Za akcją #CosDoNichMam, która ruszyła 15 października czyli w Dzień Zdrowia Piersi stoi Fundacja Rak’n’Roll. Głównym partnerem jest AVON Kontra Rak Piersi. Kampania ma na celu przekonanie kobiet do dbania o własne piersi, tak jak o włosy, paznokcie czy cerę. W końcu, badanie USG to tylko kilkanaście minut raz w roku, które powinno stać się nawykiem każdej z nas.

Kalendarz pełen notatek - fitness, spa, manicure, wizyta u kosmetyczki, czas aby dopisać tam datę badania USG. W ramach kampanii #CosDoNichMam na kobiety czeka 7 tysięcy badań USG dofinansowanych przez głównego partnera akcji AVON Kontra Rak Piersi. Umówić się na wizytę można za pośrednictwem facebook’owej aplikacji Messenger lub telefonicznie od 15 października. Pełna lista gabinetów dostępna na stronie www.avonkontrarakpiersi.pl.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy