Reklama

Czy księżna Kate ma rywalkę? Poznajcie księżną Mary

Księżna Mary jest żoną następcy tronu duńskiego, Fryderyka. Nie od dziś porównuje się ją do księżnej Kate. Widać podobieństwo?

Kult księżnej Kate jest widoczny nie tylko w Wielkiej Brytanii, lecz na całym świecie można dostrzec zachwyt nad jej postacią. Jest podziwiana za swój styl, klasę i osobowość. Często porównuje się jej nienaganne stylizacje modowe do tych kultowych, które prezentowała jeszcze księżna Diana.

Jednak okazuje się, że księżna Cambridge może mieć swoją modową, monarchiczną rywalkę. Jest nią księżna Mary, czyli żona księcia Fryderyka, następcy tronu duńskiego.


Pochodząca z Australii Mary Donaldson swojego przyszłego męża poznała w 2000 roku podczas Igrzysk Olimpijskich w Sydney na jednej z imprez. Dziewczyna nienależąca do kręgów królewskich od razu zdobyła serce księcia, który był nią tak oczarowany, że po powrocie do Danii nie mógł o niej zapomnieć. W 2004 roku wzięli ślub i mają czwórkę dzieci: księcia Chrystiana, księżniczkę Izabelę, księcia Wincentego i księżniczkę Józefinę.


Styl księżnej Mary

Reklama

Księżną Mary i księżną Kate dzieli 10 lat różnicy, jednak patrząc na zdjęcia ciężko to dostrzec. Do tej pory zdarzało się, że 49-letnia księżna Mary była porównywana do Meghan Markle. Tak samo jak ona nie miała wcześniej obywatelstwa kraju, w którym w późniejszym czasie została księżną, nie miała też korzeni królewskich. Dodatkowo, karierę rozwinęła jeszcze zanim poznała swojego męża. Pod względem wizualnym i modowym nie sposób jednak zaprzeczyć, że to podobieństwo do księżnej Kate jest znacznie większe.

Trudno nie zawuważyć, że styl obydwu księżnych jest bardzo podobny. Obydwie ubierają się dość zachowawczo, ale z ogromnym wyczuciem i klasą.  Również podobne gesty i mimika sprawiają, że często mówi się żartobliwie, że są sobowtórkami. 

Dostrzegacie podobieństwo? Uważacie, że księżna Mary może być modową rywalką księżnej Kate?

Zobacz także:

To księżna Kate zawsze ma pod ręką. Produkt z sieciówki


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy