Reklama

Reklama

Efektowne fryzury do zrobienia w domu

Do stworzenia fajnej fryzury potrzebujesz kilku minut i... dobrej szczotki.

Pełne objętości

Twoja fryzura szybko robi się oklapnięta, bez życia? Możesz to zmienić. Po umyciu włosów podsusz je z opuszczoną głową. Następnie podziel je na grube pasma i każde luźno wymodeluj na okrągłej szczotce. Dzięki kombinacji naturalnego włosia i nylonowych szpilek optycznie zwiększysz ich objętość.

Wywinięte końcówki

W umyte i podsuszone włosy wetrzyj piankę do modelowania (nałóż ją przy ich nasadzie i przeciągnij szczotką po całej długości). Przeczesując, końce wywijaj na zewnątrz (szczotkę trzymaj tu nieco dłużej, to pomoże lepiej je wystylizować). Możesz włożyć we włosy opaskę i gotowe.

Reklama

Supergładkie

Proste pasma też potrafią się puszyć. Zapobiegniesz temu, stosując szczotkę, która działa jak prostownica. Chwytaj nią podsuszone pasma średniej grubości i powoli przeciągaj aż po same końcówki. Z boku zrób przedziałek. Wyodrębnij nad czołem dość szerokie pasmo, wygładź szczotką i zaczesz za ucho. Możesz przypiąć ozdobną wsuwką.

Pazurki

Krótkie uczesanie nie musi być nudne. Możesz nosić je na wiele sposobów, na przykład zaczesując pasma na czoło i policzki. Włosy ułóż na szczotce-kulce. Dzięki temu kształtowi uniesiesz je u nasady, a końcówki wymodelujesz w efektowne pazurki. Te ostanie możesz podkreślić odrobiną żelu.

Zobacz także:

Chwila dla Ciebie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy