Reklama

Reklama

Eleganckie fryzury, które możesz zrobić sama

Masz długie włosy? To w zasadzie wystarczy, bo poza cierpliwością i chwilami pomocnych rąk najlepszej przyjaciółki, nic nie będzie ci potrzeba, by stworzyć z nich elegancką fryzurę. Z pewnością pozazdroszczą ci jej twoje koleżanki, myśląc, że właśnie wyszłaś od fryzjera.

Z długich włosów można zdziałać cuda. Podajemy zaledwie kilka przykładów fryzur, do których stworzenia wykorzystany został jedynie warkocz.

By urozmaicić fryzurę w obu powyższych przypadkach wystarczył warkocz. W pierwszym - zapleciony od lewej do prawej strony i ułożony w trzech warstwach, w drugim - upleciony na czubku głowy, a zakończony koczkiem. Prosty splot i zniewalający efekt. W sam raz na imprezę.

Jeszcze prostszym rozwiązaniem jest wykonany od góry warkoczyk, który poprzeplatany został pasmami włosów zagarniętych z boku. Fryzura idealna do pracy i na randkę 

Reklama

Jeszcze ciekawszą propozycją jest warkocz, którego spot zaczyna się z boku głowy, a kończy po jej drugiej stronie koczkiem. Doskonała propozycja na większe wyjścia.

Jeśli nie macie zbyt dużo czasu to powyższa fryzura jest w sam raz dla was. Zwykły kucyk upięty w połowie głowy, wzdłuż którego upinamy trzy gumki do lekko natapirowanych włosów po każdej z nich. Bardzo ciekawy efekt.


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy