Reklama

Fryzury w stylu boho. Zobacz najmodniejsze propozycje

Latem szukamy takich fryzur, żeby było nam wygodnie. Nie oznacza to jednak, że nie może być również modnie - dzięki upięciom w stylu boho możemy osiągnąć te dwa cele naraz. Rozpuszczone włosy czy warkocz francuski? Wybierz fryzurę boho dla siebie!

Fryzury w stylu boho są ostatnio bardzo modne. Dzięki swojemu minimalizmowi i swobodzie świetnie wpisują się w estetykę clean girl. Upięcia są uniwersalne i dość proste w wykonaniu. Nie mają sztywnych zasad. Przede wszystkim charakteryzuje je naturalność i lekkość.

Fryzury boho - fale

Jeśli jesteś fanką rozpuszczonych włosów, świetnie sprawdzą się delikatne fale. W takiej fryzurze kosmyki nie muszą być idealnie ułożone - wręcz przeciwnie, powinny układać się naturalnie i sprawiać wrażenie lekko niesfornych. To dobra propozycja, jeśli chcesz wyglądać młodo i dziewczęco.

Reklama

Czytaj także: 3 najmodniejsze odcienie blondu na lato. Sprawdź, jakie będą trendy

Fryzury boho - koczki

Na lato niezwykle wygodne będą upięcia w postaci uroczych koczków. To już od nas zależy, czy wybierzemy związanie go nisko czy wysoko. Natomiast aby utrzymać fryzurę w stylu boho, warto wypuścić po obu stronach jeden kosmyk i zawinąć je w subtelne fale. 

Fryzury boho - warkocze

Styl boho to również wszelkiego rodzaju warkocze. Klasyczne, francuskie, kłosy - wybór należy do ciebie. Można wykonywać je solo lub jako dodatek do koczków czy kucyków albo zrobić z nich "wianek". To bardzo wygodna w noszeniu fryzura, która świetnie sprawdzi podczas upałów.

Fryzury boho - ozdoby

W upięciach w tym stylu z powodzeniem można wykorzystać różne ozdoby do włosów. W przypadku warkoczy oraz koczków dobrze prezentować się będą efektowne spinki czy wsuwki. Z kolei w połączeniu z rozpuszczonymi włosami można wypróbować opaski czy kwiatowe wianki.

Zobacz również: Najmodniejsze czapki i kapelusze na lato 2023. Noszą je polskie celebrytki

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: fryzury | boho
Reklama
Reklama
Reklama