Reklama

Grażyna Torbicka i sekret jej urody. "Nie lubię się przejadać"

Jest jedną z ikon stylu w naszym kraju. Oprócz zachwycającej urody może pochwalić się także nienaganną sylwetką. O kim mowa? Oczywiście o Grażynie Torbickiej. Jeśli zastanawiacie się, jaki jest sekret jej wyglądu, to sama gwiazda zdradziła kilka wskazówek w wywiadach na przestrzeni lat.

Grażyna Torbicka - ikona stylu

Grażyna Torbicka to wielce uznana dziennikarka, prezenterka i osobowość telewizyjna. W swojej pracy zawodowej zajmuje się głównie tematyką filmową. Jest córką innej słynnej prezenterki, Krystyny Loski. Od wielu lat jej mężem jest kardiolog, Adam Torbicki.

Gwiazda zachwyca również swoim wyglądem. Przez wielu jest uważana za ikonę stylu, a jej kreacje mogą służyć jako przykłady modnych i trafionych stylizacji. Mimo wieku - Torbicka ma 63 lata - kobieta wciąż może pochwalić się niegasnącą urodą i świetną sylwetką. Jaki jest jej sekret?

Reklama

Sekret urody Torbickiej

Okazuje się, że Torbicka wcale nie jest fanką treningów ani ścisłych diet. Sama przyznaje, że nie chodzi na siłownię, choć oczywiście nie neguje sensu ćwiczeń. Prezenterka zdecydowanie woli jednak długie spacery ze swoim czworonogiem.

Dieta Grażyny Torbickiej

Skoro nie specjalne diety, to jak odżywia się gwiazda? Jedną z najważniejszych zasad, jakimi się kieruje, jest to, aby się nie przejadać. Torbicka pozwala sobie np. na desery, ale czasami je tylko połowę porcji. Jest fanką kuchni śródziemnomorskiej. "Nie lubię się przejadać. Zawsze zwracam uwagę na ilość porcji na talerzu" - tłumaczy kobieta.

Jeśli chodzi o urodę, to prezenterka twierdzi, że nie korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Przyznaje, że nie stosuje także żadnych wyjątkowych kosmetyków. Zamiast rzucać się na drogie trendy pozostaje wierna swoim ulubionym od lat. "Nie wierzę w cudowne działanie drogich specyfików" - deklaruje. Torbicka podkreśla, że najważniejszy jest w tym zdrowy rozsądek.

Zobacz również: Grażyna Torbicka prezentuje figurę modelki

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy