Reklama

Hailey Bieber lansuje modę na swetry w romby. Ikona stylu?

Hailey Bieber, modelka, ikona stylu i żona wokalisty Justina Biebera została przyłapana w środę przez paparazzi w drodze do kościoła i zachwyciła luźną, modną stylizacją. Bieber pojawiła się w modnym przed laty swetrze w romby i zebrała mnóstwo komplementów!

Hailey Bieber, z domu Baldwin karierę w show-biznesie rozpoczęła jeszcze jako nastolatka. W 2014 roku, w wieku zaledwie osiemnastu lat, pojawiła się w kampanii reklamowej firmy odzieżowej French Connection, w tym samym roku zadebiutowała też na wybiegu. Rok później była już na okładce amerykańskiego "Vogue'a", a jej kariera rozkręciła się na dobre. 

W kolejnym roku Hailey regularnie pojawiała się w najważniejszych magazynach świata, chodziła dla największych projektantów, została również twarzą marki odzieżowej H&M. W marcu 2016 roku podpisała kontrakt z popularną agencją modelek IMG Models. W 2019 roku Hailey została twarzą marki Levi Strauss & Co, a trzy lata później na rynku zadebiutowała kosmetyczna marka "Rhode" - autorski projekt modelki. 

Choć Hailey Bieber ma na koncie sporo dokonań, to największą popularność przyniósł jej oczywiście związek z piosenkarzem Justinem Bieberem. Para wzięła ślub w 2018 roku, druga ceremonia ślubna odbyła się 30 września 2019 roku. Choć w mediach wciąż pojawiają się plotki o regularnych kryzysach w związku modelki i wokalisty, to małżonkowie regularnie pojawiają się razem na branżowych imprezach, a ich wspólne zdjęcia paparazzi zdają się przeczyć medialnym doniesieniom. W środę para znów przyłapana została na wspólnym spacerze, a Hailey zachwyciła fanów modną stylizacją. 

Reklama

Zobacz również: Anna Lewandowska paraduje po Paryżu w kusych szortach. Fani podzieleni 

Hailey Bieber w modnej stylizacji na wiosnę. Lansuje hit sprzed lat

Państwo Bieber przyłapani zostali w środę w drodze do jednego z kościołów w Los Angeles. Wizyta w świątyni zaniepokoiła fanów, bo zaledwie kilka dni wcześniej ojciec Hailey, aktor Stephen Baldwin poprosił ich o modlitwę w intencji pary, "by zyskali mądrość i zbliżyli się do Boga". Wspólna wyprawa do kościoła może być jednak dowodem na to, że małżonkowie, nawet jeśli walczą z kryzysem, to wciąż są razem i zależy im na tej relacji. 

Hailey Bieber wybrała się do świątyni w dość luźnej stylizacji, która zachwyciła fanów. Modelka, nazywana ikoną mody, zdecydowała się bowiem na stylowy, żółty sweter w romby, szerokie, dżinsowe spodnie i czarne buty. Dopełnieniem stylizacji była duża torba i ciemne okulary przeciwsłoneczne. Hailey już od jakiegoś czasu lansuje modę na swetry w romby, które były hitem początku lat dwutysięcznych. Wszystko wskazuje na to, że znów wróciły do łask!


Zobacz również: 

Rozłam w rodzinie Miley Cyrus. Matka gwiazdy... odbiła córce chłopaka

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hailey Bieber | Justin Bieber | stylizacje gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama