Reklama

Idealne buty na zimę

W tym roku nareszcie dotarła do nas prawdziwa zima. Warto więc przygotować się na niższe temperatury oraz śnieg. Oto buty, które poradzą sobie z największymi wyzwaniami. Gwiazdy je wprost uwielbiają!

O kilku tygodni synoptycy zapowiadają mrozy i spore opady śniegu. Przewidywania pogodowe właśnie się ziściły, a w Polsce na dobre zagościła zima. Śnieg nieustannie prószy i zdążył zakryć już białą płachtą cały krajobraz. Do tej pory byliśmy w stanie przetrwać najzimniejsze miesiące, poruszając się w nieocieplanych botkach. Tym razem potrzebne nam będą buty do zadań specjalnych.

Takim obuwiem są śniegowce. Choć przez lata uchodziły za szczyt obciachu, teraz wracają do łask. A wszystko to za sprawą zmieniających się zimowych trendów. W tym roku powinnyśmy stawiać głównie na sportowy look: kurtki puchówki, wełniane czapki z pomponem, ciepłe bluzy, dresy oraz masywne zimowe buty!

Reklama

Śniegowce świetnie dopełnią modną stylizację, jeśli wiemy, jak zgrabnie połączyć je z resztą ubrań. Decydują się na nie, starajmy się, aby górna część ubioru nie była przytłaczająca. Wybierzmy przylegające do ciała legginsy lub rurki oraz ładnie skrojony sweter, czy obcisłą bluzkę z długim rękawem.

Kasia Cichopek połączyła srebrne śniegowce z białymi spodniami oraz kremowo-fioletowym swetrem. Na głowę nałożyła czapkę z pomponem. Zachowała odpowiednie proporcje stylizacji, dzięki czemu nie wygląda ona na zbyt przesadzoną.

Czy wam również przypadła do gustu?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cichopek Katarzyna | zima

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy