Reklama

Reklama

Jak zaoszczędzić na wyprzedażach

Zimowe i letnie wyprzedaże to okazja, żeby uzupełnić garderobę za mniejsze pieniądze. Jeżeli jednak szukasz konkretnej rzeczy, zakupy zacznij od przejrzenia ofert w internecie.

1. Porównuj ceny

Wpisz do wyszukiwarki hasło "wyprzedaż" oraz nazwę poszukiwanego artykułu i porównaj oferty. Idąc później do tradycyjnego sklepu, będziesz miała rozeznanie, czy proponowana obniżka jest rzeczywiście atrakcyjna.

2. Korzystaj z bonusów

Jeżeli masz kartę stałego klienta, nie zapomnij jej ze sobą zabrać na zakupy. Niekiedy bowiem oferta dla lojalnych klientów jest znacznie lepsza niż dla pozostałych.

3. Szukaj kuponów rabatowych

Można je znaleźć na specjalnych portalach, np. alerabat.com, salesandshopping. pl czy kuponiarnia.pl.

Reklama

4. Wybierz lepszą opcję

Możliwości zrobienia dobrych okazyjnych zakupów są dwie. Pierwsza: kupujesz zaraz po rozpoczęciu wyprzedaży. Wtedy wybór jest największy (jest więc duża szansa, że znajdziesz to, na czym ci zależy), ale zniżki mniejsze. Druga możliwość: obserwujesz i czekasz na kolejne rabaty. Do wyboru będzie mniej produktów, ale jeśli nie polujesz na rzecz szczególnie chodliwą, masz szansę zrobić naprawdę złoty interes.

5. Nie daj się ponieść emocjom

W dniu, w którym sklepy zaczynają wyprzedaże, już od rana gromadzi się tłum chętnych. Kiedy drzwi się otwierają, wszyscy pędzą do regałów. To nie jest dobry sposób na zakupy, bo wtedy często emocje biorą górę. Jeśli nie uda ci się dopaść taniego telewizora, którego potrzebujesz (stary właśnie przestał działać), wrzucasz do wózka odkurzacz i mikser. Bo przecież nie można wyjść z pustymi rękami! Tylko czy one ci się do czegoś przydadzą?

Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy