Reklama

Reklama

Joanna Kuberska zaszalała! Takiego stroju kąpielowego nie widziano na polskich plażach

Joanna Kuberska stała się trendsetterką strojów kąpielowych. Co tym razem zaprezentowała na tle błękitnego morza? Ten kostium z trudem zakrył ciało, ale fason jest nieziemski. Sami oceńcie.

Jaki kostium kąpielowy wybrać na wakacje? Spójrz na to, co włożyła Joanna Kuberska

Joanna Kuberska przez kolejny tydzień zasypuje fanów zdjęciami z greckich wakacji. Okazuje się, że aktorka zabrała ze sobą spektakularną liczbę strojów kąpielowych. A może to jej słabość i będąc nad Morzem Śródziemnym, kupuje wyjątkowe modele.

Strój kąpielowy, w którym zaprezentowała się ostatnio, zaskoczył wielu fanów. Trzeba przyznać, że to odważny krój. Tkaniny jest w nim jak na lekarstwo. Na siateczkowej bazie zostały umieszczone "plamy" czarnej tkaniny, które z trudem zasłaniają biust. 

Ten kostium idealnie nadaje się do sesji zdjęciowej. Czy wygodnie się w nim pływa i opala? Trudno powiedzieć. Mamy wrażenie, że tkanina pod wpływem wody może rozciągać się w różnych kierunkach i trudno nad nią zapanować. Aktorka nie wyszła z basenu. Raczej skupiła się na stacjonarnych pozach w błękitnej wodzie. 

Reklama

Widać, że Joanna Kuberska lubi relaksować się w strugach słońca. Spójrzcie tylko na dekolt i ręce aktorki. Widać, że skóra jest obciążona nadmiarem słońca, plamki i przebarwienia... Uważajcie na nie podczas słonecznych kąpieli.

Zobacz także:

Księżna Kate zaskoczyła poddanych wyznaniem! Nie uwierzycie, do czego się przyznała

Księżna Kate zaliczyła wpadkę. Oto zdjęcie

Niepokojące informacje z wysp. Co się dzieje w rezydencji księżnej Kate?

Moda festiwalowa. Co możesz mieć w szafie?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: moda | moda pod lupą

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy