Reklama

Reklama

Joanna Racewicz kończy 49 lat. Jak zmieniała się przez lata?

Joanna Racewicz świętuje dzisiaj 49. urodziny. Kobieta bardzo dba o swój wygląd i jest chwalona za nienaganny styl. Przez lata przeszła również wiele metamorfoz. Jak zmieniała się prezenterka? Zobaczcie na zdjęciach.

Joanna Racewicz obchodzi urodziny 17 października. W tym roku prezenterka kończy 49 lat. Przez cały okres swojej kariery dziennikarskiej kobieta przeszła liczne metamorfozy. Zobaczcie na zdjęciach, jak się zmieniała.

Metamorfozy Joanny Racewicz

Prezenterka zdobyła popularność, prowadząc "Panoramę" w TVP2 w latach 1999-2006. Przez kilka kolejnych lat Racewicz pracowała przy programie "Dzień Dobry TVN". W tamtym okresie kobieta nosiła włosy do ramion, proste lub falowane.

Prywatnie Racewicz była żoną Pawła Janeczka, z którym ma syna Igora. Mężczyzna był oficerem BOR przez prezydencie Polski i zginął tragicznie w katastrofie smoleńskiej. Po śmierci męża kobieta zawiesiła karierę. Wtedy też mocno skróciła włosy.

Reklama

Po przejściu żałoby prezenterka powróciła do pracy i jednocześnie do Telewizji Polskiej. Prowadziła znowu "Panoramę", a także "Pytanie na śniadanie". Racewicz zaczęła wykonywać liczne zabiegi medycyny estetycznej na twarzy.

Obecnie od kilku lat Racewicz pracuje w Polsacie. Prezenterka ponownie postanowiła zapuścić włosy. Internauci często zarzucają jej zbyt dużą ingerencję w twarz, jednak kobieta nie daje się hejtowi i dzielnie z nim walczy.

Zobacz również: JOANNA RACEWICZ JAKO JESIENIARA. JEJ PŁASZCZ TO PRZEBÓJ SEZONU

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy