Reklama

Julia Wieniawa w butach na platformie

W ramach mody na lata 90. swojego wielkiego powrotu doczekały się również buty na platformie. Ten fason szczególnie dobrze sprawdza się w jesienno-zimowej wersji – nie tylko świetnie wygląda, ale też pozwala suchą nogą przejść przez listopadową pluchę. Nic więc dziwnego, że po platformy sięgają gwiazdy. Ostatnio w takich właśnie butach zaprezentowała się Julia Wieniawa.

W tym sezonie moda jest dla nas wyjątkowo łaskawa. Piękne, ale niezbyt praktyczne botki na szpilce, tej jesieni ustąpiły miejsca o wiele konkretniejszym fasonom. Triumfy święcą wszelkiego rodzaju wariacje na temat traperów, do łask powróciły również platformy.

Ten ostatni rodzaj obuwia to doskonałe połączenie wygody i elegancji. Z jednej strony pozwalają na swobodny krok, z drugiej dodają centymetrów i optycznie wyszczuplają nogi. A co więcej: świetnie izolują do chłodu i wilgoci, zapewniając komfort podczas jesiennych spacerów.

Reklama

Botki na platformie, choć często kojarzą się grunge’owym stylem, są bardzo uniwersalnym obuwiem, pasującym zarówno do jeansów, jak i mini spódnic i sukienek. Ciekawy zestaw stworzą zwłaszcza z modnymi w tym sezonie skórzanymi spódnicami albo dzianinowymi sukienkami.

Jeśli szukacie inspiracji, warto zerknąć na Instagrama i sprawdzić, jak botki na platformie noszą gwiazdy. Ostatnio w takim właśnie modelu zaprezentowała się np. Julia Wieniawa. 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy