Reklama

​Lifting rzęs. Na czym polega? Efekty i cena

Lifting rzęs to prosty zabieg, którego efekty mogą przerosnąć najśmielsze oczekiwania. Na czym polega lifting rzęs? Ile kosztuje i jak się go robi? Jakie są efekty liftingu rzęs? Na co warto zwrócić uwagę?

Lifting rzęs sprawia, że rzęsy są wydłużone, uniesione i podkręcone. Efekty zabiegu mogą utrzymać się nawet kilka tygodni.

Lifting rzęs - na czym polega

Lifting rzęs polega na podniesieniu i wydłużeniu oraz zagęszczeniu rzęs. Nie jest to skomplikowany ani inwazyjny zabieg - zaskarbił sobie sympatię wielu klientek salonów kosmetycznych.

Lifting rzęs jest wybierany przede wszystkim ze względu efekt - może być naprawdę spektakularny! To popularny i dostępny w gabinetach kosmetycznych zabieg, dzięki któremu niewielkim kosztem możemy zadbać o nasze rzęsy. Co ważne lifting rzęs nie niszczy naszych naturalnych rzęs.

Reklama

Lifting rzęs - przebieg

Lifting rzęs jest naprawdę prostym zabiegiem. Wykonuje się go w gabinecie kosmetycznym w kilku krokach:

- najpierw należy nałożyć preparat, dzięki któremu można modelować kształt rzęs

- kosmetyczka nakłada na górnej powiece specjalny wałeczek z silikonu i nakręca na niego rzęsy

- później należy nałożyć specjalny preparat, który utrwali kształt rzęs

- na koniec trzeba utrwalić efekt oraz nawilżyć rzęsy

Lifting rzęs - efekty

Lifting rzęs nie powoduje zniszczenia rzęs, dlatego jest jedną z popularnych metod zagęszczania rzęs. Efekt po zabiegu utrzymuje się ok. 4 do 6 tygodni. Nie powinniśmy też cierpieć na żadne skutki uboczne - lifting rzęs jest bezpieczną metodą.

Jedyne, co może nam doskwierać po zabiegu to delikatne podrażnienie skóry wokół oczu, jeśli preparaty kosmetyczne zostały nałożone niedbale.

Lifting rzęs - cena

Dla wielu pań argumentem za wyborem liftingu rzęs jest cena. Ile kosztuje lifting rzęs? Cena waha się w okolicach 100-150 zł, w zależności od salonu.

Możemy zdecydować się także na keratynowy lifting rzęs, zwany także laminowaniem - wtedy rzęsy będą dodatkowo odżywione. W takim wypadku cena zabiegu wzrośnie do ok. 200 zł.

Lifting rzęs - przeciwwskazania

Lifting rzęs, mimo tego, że jest bezpieczny, nie każdy może go stosować. Nie jest dobrym pomysłem dla osób, które cierpią na zespół suchego oka, chorują na jaskrę, zaćmę lub inne choroby i infekcje oczu.

Na lifting rzęs bezwzględnie nie powinny decydować się osoby, które mają uczulenie na składniki z konkretnych preparatów.

Przeczytaj też:

Kosmetyczka ostrzega przed zalotką! Nigdy tego nie rób!

Zielona herbata wzmocni twoje rzęsy

Jerzy Połomski musiał opuścić dom rodzinny! Tak dziś wygląda jego życie!

* * *

Zobacz wideo:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy