Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska w garniturze w grochy. Klasa i styl!

Małgorzata Kożuchowska znów zachwyciła stylizacją. Aktorka uczestniczyła w uroczystej premierze filmu „Zołza”, w którym gra główną rolę. Gwiazda postawiła na oryginalność i zaprezentowała się w granatowym garniturze w grochy. „Look” dopełniła wysokimi, srebrnymi butami na platformie.

Małgorzata Kożuchowska znów udowodniła, że nie bez powodu jest nazywana ikoną stylu. Jeszcze nie tak dawno polska aktorka stąpała po czerwonym dywanie w Wenecji. Na tę okazję wybrała kreację z luksusowego włoskiego domu mody.

Zobacz również: Joanna Racewicz zachwyca na Instagramie. "Piękna kobieta z klasą"

Małgorzata Kożuchowska w garniturze w grochy

Teraz nadszedł czas na premierę filmu "Zołza", w którym Małgorzata Kożuchowska zagrała główną rolę. Aktorka nie tylko z tego powodu była w centrum zainteresowania. Gwiazda po raz kolejny zaskoczyła oryginalną stylizacją.

Reklama

Kożuchowska tym razem zaprezentowała się w granatowym garniturze w grochy. Komplet składał się z marynarki z charakterystycznym zdobieniem na prawym ramieniu i legginsów. Stylizację uzupełniały wysokie, srebrne buty na platformie. Aktorka chętnie pozowała fotoreporterom, posyłając im promienne uśmiechy i co jakiś czas poprawiając starannie ułożone włosy.

Zobacz również: Agata Duda w najmodniejszym płaszczu na jesień

Małgorzata Kożuchowska - jej styl

Klasa i styl - tak można powiedzieć o najnowszej stylizacji aktorki. Małgorzata Kożuchowska jak zawsze wykazała się wyczuciem stylu i znajomością trendów. Jej stylizacjom z pewnością nie brakuje pazura - aktorka odważnie bawi się trendami, jak i stawia na proste ubrania o klasycznych fasonach. Jej styl może zainspirować kobiety, które w modzie szukają jednak nie tylko elegancji, ale i swobody. Warto zaglądać na Instagram Kożuchowskiej, gdzie publikuje zdjęcia w inspirujących stylizacjach.

***

Zobacz również:

Zapomnij o klasycznej ramonesce. Oto najmodniejszy płaszcz na jesień

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | damski garnitur

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy