Modny Tata i jego prosty patent na życie

„Tata w XXI w. to nie tylko mężczyzna pracujący, to również osoba rozwijająca wachlarz swoich zainteresowań i taką osobą jestem” czytamy na blogu Michała Będźmirowskiego modnytata.pl. Zobaczcie, co go inspiruje i nakręca do działania?

Styl.pl Co koniecznie powinno się znaleźć w szafie nowoczesnego mężczyzny? 

Michał Będźmirowski: Wydaję mi się, że w szafie każdego mężczyzny powinny znaleźć się: dobrej jakości buty, jeansy, T-shirt i kurtka skórzana. Ten zestaw sprawdza się przy różnych okazjach i jest idealną bazą garderoby. Oczywiście, powinien znaleźć się w niej jeszcze dobry garnitur, zegarek i inne akcesoria na bardziej oficjalne okazje. Na dobrą sprawę można wymieniać i wymieniać. Jednak baza to z pewnością dobrej jakości basicowe ubrania i dodatki.

Rodzina, pasje, siłownia, blog - jaki masz patent na połączenie tych wszystkich sfer życia? 

Patent jest prosty. Organizacja czasu i odpowiedni dobór partnera - o wiele łatwiej to wszystko pogodzić, gdy spędza się życie z osobą, która rozumie twoje pasje i tryb życia. To podstawa dnia codziennego. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować się oraz dawać możliwość realizowania się swoim bliskim.

Uniwersalny  i zawsze trafiony prezent dla ukochanej kobiety to...? 

Ile bym się nie zastanawiał, to będą to perfumy i biżuteria. Prezenty, które kojarzą się z luksusem, a jednocześnie można "dopasować" ich charakter do charakteru obdarowywanej osoby.

Co lub kto napędza cię do działania?

Rodzina. To jest moja codzienna motywacja. Chcę, żeby byli ze mnie dumni i to jest głównym motorem moich działań. Odkąd stałem się głową rodziny, liczy się tylko ona.

Jak i gdzie planujesz spędzić tegoroczne walentynki? 

Walentynki w tym roku zapewne spędzę tak, jak już od kilku ładnych lat. Z moją Żoną - nic więcej do szczęścia nie jest mi potrzebne.

Sprawdź jak wybrać idealne perfumy >>

Sprawdź jak zadać sobie paryskiego szyku >>

Sprawdź czy potrafisz uwodzić >>

materiały prasowe

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy